Slávna popová hviezda Pola (Martyna Byczkowska) po jednom zo svojich veľkých koncertov spôsobí pod vplyvom alkoholu autonehodu, z ktorej vyviazne bez väčších komplikácií a ujmy na zdraví. Aby otec (Ireneusz Czop), ktorý je zároveň i jej manažérom, aféru umlčal, vyšle Polu na komunitné práce do rehabilitačného centra pre návykovo závislých na dva mesiace. Pola sa tu zoznamuje s charizmatickým praktikantom Borysom (Pawel Domagala). Skrz spoločnú vášeň k hudbe to medzi oboma hrdinami počase zaiskrí, avšak Borys nesie so sebou tajomstvo, ktoré môže vážne ohroziť budúcnosť ich vznikajúceho vzťahu ako i kariéru Poly. (sochoking)

sochoking

Včera som mal škandinávsku depku od Poliakov, dnes, pre zmenu, vyváženú porciu drámy a romantiky na americký spôsob. Ale doslova! Nechýbali totiž nádherné zábery kamerou na polia pri západe slnka, či na jazierko, kde kvákajú k večeru žaby za doprovodného cvrkotu cvrčkov... Hlavný hrdina s minulosťou, ktorá ho prenasleduje, býva na samote v prívese, kde to má napohodu všetko odšéfované a samozrejme, hlavná hrdinka- slávna popová hviezda, síce s detskou tvárou, ale ukáže pár krát kozy a tak sa to dá prehliadnuť. Dve úplne odlišné povahy, medzi ktorými to zaiskrí na pôde zariadenia pre drogovo a alkoholovo závislých. Predvídateľné nahovado, ale sadlo mi to fajne na dnešný sobotný upršaný anglický večer. Ideálne na vypnutie mozgu. ()