Tracy je těhotná a bojí se o život svého dítěte. Její přítel se totiž změnil v násilného tyrana, kterého se  bojí. Jenže nápad dát dítě k adopci do bohaté rodiny se změní v ještě větší hrůzu... (TV Prima)

Johnny.ARN

Mia nám trochu zostarla a zošalela. Našťastie, aj keď je to pičný dej, má to aspoň sympatický casting a nečakaný zvrat v závere. 1 z 5 ()

Arsenal83

Až do konca to bolo celkom priemerné dielko, ten urýchlený a taký trápnejší záver to trocha zmrvil. Myslel som si, že pôjde o film typu "TV doma" čo je môj pracovný názov pre amatérčinu pod úrovňou stredoškolských filmov, ale Hanebný návrh celkom prekvapil, hoci sa tiež stupídnym scénam nevyhol. Emanuelle Vaugier bola dobrá, ale len kým sa nedostaval do polohy šialenosti, tam som jej to už tak neveril. Jej najväčšou úlohou tak stále ostáva rola milenky Charlieho v Dva a pol chlapa. ()

Vabr

Strašná sračka, větší, než u Prima Love bývá, ale hodnotím 2⭐ za to, jak jsem se u toho několikrát dobře zasmál 😆. Pokud však chcete něco s podobnou tématikou - miminko, tak mnohem víc doporučuji normální a mnohem reálnější Delivered. Hlavní hrdinka hloupá jak poleno zdrhající před psychopaticko-zaláskovaným přítelem do domu, ve kterém bude bydlet se dvěma blázny z psychiny. Co dodat 😂? Nejlepší bylo přítelovo kruťácké a přehnané vyhrožování a podezřelé a šílené chování páru, který hlavní postavě nepřišlo vůbec divný. Kdyby Prima Love filmy vypadaly nějak takhle, tak se budu bavit mnohem víc. Vyhodnocení: Rychle, chytni ji. Ať nevyskočí! ()