Out of Shadows

• Veľká Británia Out of Shadows
USA, 2020, 78 min

Réžia:

Mike Smith

Brad Martin, Marina Abramović (a.z.), George Carlin (a.z.), Jim Carrey (a.z.), Hillary Clinton (a.z.), Sammy Davis Jr. (a.z.), Ian Fleming (a.z.) (viac)

Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve své tvorbě. Dozvíme se o technikách manipulace i vlivných tajných organizacích zapletených do obchodu s dětmi. (sator)

verbal odpad!

Věděli jste, že když nějaká profláklá držka udělá v televizi před xichtem ze spojených prstů kosočtverec, neznamená to, že vás chtějí vylízat nebo že by vám naznačovali, že jste zevní genitál, nýbrž se jedná o děsivě nevyvratitelný fuckt, že vás už drahnou dobu pase globální pedonacikabalistické spiknutí iluminátských nepřátel Ježíše? Nebo když vydělíte počet písmen ve slově „Kabala“ počtem slabik v ustáleném slovním spojení „Tupý pičus“ a výsledek vynásobíte Číslem bestie, dostanete opět Číslo bestie, fikaně kryptograficky osově a zrcadlově obrácené? Anebo že „New World Order“ je ve skutečnosti anagram „Roden Werwoldr, což v české překladu znamená „Roden Vlkodlard“?! Náhoda? Nemyslím si! Karel, ta svině, v tom jede taky!!! Děsivé, co? Pokud jste tomu dosud nevěřili, tak ode dneška věřte! Důkazy jsou objektivní a nezpochybnitelné, říkala to Máňa z prasečáku. Takže je to směroplatný! Čili když teď uvidíte dva kaskadéry (čti promovaní jaderní fyzikové), jeden pomatená a druhý pohlupavá kudlanka, jednu vyšinutou, kvůli neschopnosti těžce zneuznanou hysterickou krávu s pocitem méněcennosti a vrchní rozkuřovačku psychopatického sektáře, veledemagoga a prvotřídní pozornostní kurvy Saši Džounse, a jednoho krutohustého penzionovaného agenta CIA, jehož pracovní náplň u agentury byla obsluha kopírky na černé základně v Upper Redneckville, kde v rámci supertajné operace „Paperclip“ scvakával vícestránkové faktury na nákup kancelářského vybavení, jak vám celou silou svých patoosobností a hospodských názorových autorit pěkně shrnou, jak je to jakože „doopravdy“ a jak se všechny ty nitky lokálních událostí sbíhají v jedno globální obří megaspiknutí v čele se Síajej, musíte tomu prostě uvěřit, jako že je na orbitě Aštar. Je to totiž v televizi a argumentačně i důkazně podloženo těmi nejsofistikovanějšími a nejpřesvědčivějšími metodami, jako například Cucoprstum ad lapidem, Corpus debilty, Aplikovaná věštězkouletika či zcela nevyvratitelný Jednapanípovídalismus. No jsem zděšen!!! Obzvláště třeba z těch nepopiratelných konkluzí, že CIA mentálními výplachy a multimediálním programováním schválně vyvolala hnutí Hippies, aby mohla plošně testovat LSD. Hned jsem nabyl neochvějného dojmu, že jsem také manipulován, a okamžitě jakmile to dopíču, jdu si rozpolíčkovat a zpomaleně i pozpátku pustit poslední záznam ze zasedání poslanecké sněmovny, jestli mi tam náhodou to zkurvené hnutí ANO pod záštitou CIA někde podprahově nesugeruje „Hultutrávu, Hultutrávu!“ a nestříhá do toho milisekundové záběry konopných polí. Jako rozhodně nezpochybňuji, že Holý Úd manipuluje a že se to dozajista děje už od dob Walta Geblsyho, který se už pomalu sto let snaží dělat z dětí konzumní přitroublé kokoty s unifikovaným stádovým vkusem a jednotnými nákupními zvyklostmi. Prospěchářsky lže a manipuluje i kdejaký Babiš a všichni ti čestní kluci se skvělými povahami a se zcela legálně a morálně nezávadně nabytými miliardami na účtech. V honbě za senzacemi a ziskem lže nebo účelově překrucuje fuckta i většina hlavněproudých mediálních hyen, vesměs vlastněných všemi těmi Babiši či jejich přisluhovači. A jejich protipólem jsou právě podobní zoufalci jako tvůrci téhle mentálčalamády, kteří lžou, překrucují fuckta nebo prostě jen trousí nepodložené přitroublé hypotézy z pozornostních, sektářských a egomaniakálních důvodů, nebo prostě jen tak z vlastní hlouposti či náboženského pomatení. A mezi těmito protipóly na tom světě zmateně pobíhá blahoslavené manipulované stádo, pro které racionální úsudek znamená celozrnný výrůstek na sudu a analýza je pro ně výraz z řeckého homoporna, tudíž uvěří každé aftě na jazyku. A tak tu žijem, spokojeně si bečíme, přežvykujeme a jednou za rok se necháváme ostříhat na svetry. Věřím, že na každém šprochu …, Epstein byl nepochybně deviant, CIA je banda nekontrolovatelných zmrdů, ale skutečná pravda je pořád tam někde venku. Možná i uprostřed, možná ne. Existuje dozajista spousta ambiciózních lokálních tahačů za nitky. Ovšem kdo s mlaskáním sežere zpravodajství CBS nebo naopak tento zvratek a nezfotosyntetizuje, kolik lidí (slabých článků) by muselo být zasvěceno do globální manipulace mediálního obsahu CIA, který by se neprovalil v době asociálních sítí a komunikačních technologií, kdy si v Indii usere čmoud a do deseti sekund cítí ten smrad v Ekvádoru, je fuckt debil. Ale co chci po světě, v němž miliarda ovcí uctívá Fousatého stratosférického strejce a stačí jim k tomu jako důkaz každonedělní potvrzení otylým pedofilem. () (menej) (viac)

dr.horrible odpad!

V našej malej krajine, kde sú občania sprostí, že sa na školách musia rozdávať príručky kritického myslenia, to zašlo tak ďaleko, že mainstreamové noviny zavolali konšpiračne narušených do svojej redakcie, aby im ukázali, jak to naozaj funguje. A to sme len tu, na našom, 5 a pol miliónovom ihrisku; predstavte si, koľko idiotov musí žiť vo vlasti Alexa Jonesa! V Out of Shadows sa napríklad opakovane pokúšali potvrdiť svoje teórie urývkami zo Zoolandera! Účelovo zostrihali a vytrhli z kontextu najšialenejšie kombinácie všetkého možného, striedavo nechali halucinovať hromadu nahnevaných klaunov bez náznaku kredibility, nazývali známe a verejne dostupné veci utajenými skutočnosťami a svoje výmysly akýmsi pojítkom medzi nimi, ktoré ovšem odhalíme až vtedy, keď si ich začneme spájať do súvislostí; napríklad, že rôzne celebrity z rôznych období Hollywoodu si na fotkách zakrývali jedno oko, čo je jasným dôkazom pedofilného iluminátstva. A čo konkrétne má symbolizovať slovné spojenie “bezdôvodný sex?” A čo je na ňom zlé? No a tak je to vždy. Dokola Vás presviedčajú, jak je to všetko evidentné a jasné, pritom strašne moc utajené a iba za zmienku o tom z Vás spraví spoločnosť vyvrhela, a len oni jediní sú nebojácni whistlebloweri odhodlaní sa pre Vás obetovať. A potom pár z nich vyjaví svetu zakázanú praUdu, že keď v novinách píšu, že nie je dobré páliť čarodejnice, ide v skutočnosti o slniečkarské sprisahanie liberálnej židomafie, na ktoré jedinou správnou reakciou je neoverovať si informácie, pretože selský rozum je jediný správny, vedel to už Galileo; a keď v dobe plánovaných civilných letov na Mars musíme ľuďom vysvetlovať, že Zem je guľatá a holokaust sa stal, jediné čo nato bez myšlienok na samovraždu ide povedať, je zomrY a Vitajte kurva na nete. ()

Arsenal83

Niektorí sa z toho budú smiať, ale ovečkám už niet pomoci. Každopádne sa to dalo natočiť aj lepšie, ale myšlienku podporujem. Okultní satanisti dnes ovládajú médiá a kto vidí za tým všetkým, čo tu bolo prezentované, len náhodu, tak je dobrovoľný konzument stupidity. Mimochodom sa tu párkrát spomenie aj John Podesta, hajzel pedofilný na vysokom poste, ktorý je pravdepodobne otcom dnes už zosnulého Chestera Benningtona, speváka Linkin Park, ktorý ho zneužíval. Tá podoba je neuveriteľná: https://www.pinterest.ie/pin/79798224630981144/ ()

Marze

Čekal jsem něco jiného. Zamyšlení nad šířením amerického životního stylu a kultury jako víry v Boha Dolar do celého světa prostřednictvím hollywoodských filmů. Nebo současná témata kulturní války v USA, rasové kvóty na filmy apod. Místo toho reportáž ze známého pokusu CIA s LSD na svých občanech před desítkami let a další nezajímavé věci a konspirace. Ale v tajné pedofilní skupiny a jejich tajné symboly objevující se na veřejnosti v USA věřím. Výborně o tom pojednává dokument o Epsteinovi, o němž byla v tomto dokumentu zmínka v souvislosti s jeho ostrovem, kam byly zvány na tajné párty nezletilé dívky. ()

ChArLeNe

Iba ľudia, ktorí chcú byť úmyselne nevedomí, by spochybňovali, že v médiách, filmoch, seriálov, hudbe sa často vsúvajú politické agendy. Že filmy, seriály, hudba či celebrity samotné sú často využívané na manipulovanie ľudí, na programovanie masy ľudí k určitej agende. Všetky informácie čo konzumujeme je programovanie/manipulácia. Dôležité je, vedieť rozlíšiť medzi programovaním, ktoré nás posunie v živote ďalej a programovaním, ktoré nás má držať pri zemi, kde odovzdáme svoju moc systému a sú z nás len zombie. Konšpiračné teórie nás takisto držia pri zemi, pretože v nás vyvolávajú hnev, nenávisť voči systému a tým znova odovzdávame svoju moc. Preto by sme sa nemali do nich nechať vtiahnuť ale zobrať si nejaké ponaučenie, čo môžeme urobiť nad čím máme kontrolu. Posolstvo bolo v dokumente polopatisticky povedané - aby sme analyzovali čo pozeráme, aby sme si prečítali text pesničky, aby sme analyzovali aké agendy sú vo filme, aby sme sa pozreli na to, aké myšlienky z médií vstrebávame. Pretože propaganda v médiách na nás má vplyv tým, že je založená na podprahovom vnímaní, že si nie sme vedomí toho, čo absorbujeme. Ale keď začneme analyzovať čo pozeráme/počúvame, tak vtedy sa vieme sami rozhodnúť čo si zoberieme k srdcu a čo vyhodíme "do koša". Akurát mi vadilo, že akonáhle dokument začne rozprávať o propagande v médiách/v hollywoodských filmoch tak v zápätí podsúva kresťanskú propagandu, irónia. ()

movieband

Každý si musí udělat obrázek sám. Jen těch "náhod" je ve světě nějak moc. Nutné dokoukat do konce. P.S. Nemám rád konspirace, zprvu sem tomu moc nevěřil, ale Pizzagate je fakt, na kterém je toho pravdy čím dál víc. P.P.S. Další věc, nebylo by žádnou novinkou, že mocní a bohatí se nudí. Co dát člověku, který má vše? Zvrhlost a zvrácenost lidstvo provází odnepaměti. ()

sator

Já už jsem ve fázi, kdy mě překvapuje že to někoho ještě překvapuje.Někdo ustrne u konspirací a někdo jde dál k seberzovoji. Chceš li změnit svět změn sebe-Buddha. Dokument  „Vystoupení ze stínů“  odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve své tvorbě. Dozvíme se o technikách manipulace i vlivných tajných organizacích zapletených do obchodu s dětmi. ()

fantassia

Zdržuju se ohodnotit hvězdama, nedokázala jsem tu nemocnou osobu dosledovat do konce, ale komentář dám. Na začátku mi nejdřív nebylo jasné, proč stále popisuje svůj skvělý a perfektní život, který trávil sloužením idolům,modlám a schytáváním za nich všechny modřiny, aby se jevily ony modly jako dokonalé a nesmrtelné, v minulém čase. No ano vzápětí jsem pochopila, konečně si nabil čumák, aby mohl prozřít, ale ta změť snůšek všeho svinstva, které se samozřejmě více či méně děje všude na všech úrovních nám měla říct co? Tohle všechno mi patří se všemi lidmi tam, dám ti to zcela zadarmo, když nepůjdeš na kříž, pokloníš se mi a budeš mi sloužit, stejně jako oni.... Tak skoč! ()

mnx odpad!

Chápu, že v době koronavirové si lidi hledají svou vlastní pravdu, proč celá ta šlamastika vznikla, a zda za tím není něco více. Nicméně už vícekrát dopodrobna rozebraný a vyvrácený hoax na téma pizzagate, a zde znovu konspiratiky vystavený na světlo mě jen utvrzuje v tom, že někteří lidé se své teorie o placaté zemi budou držet, i kdyby je poslali na výlet do vesmíru. A že tento a podobné výplody jsou vlastně jen výrobnou pro další společensky nebezpečné šílence, to už se snad ani zmiňovat nemusím. ()

Johny203

Pre niekoho kto má otvorenú myseľ to môže byť naozaj top dokument na zasvätenie ale ja som mal o 95% vecí z neho vedomosť už predtým. Jediný problém tohto dokumentu je že EGO väčšiny ľudí im nedovolí pripustiť že všetko čomu doteraz verili boli lži. ()