Cestující a posádka na palubě uneseného nočního letu se snaží předehnat slunce, zatímco svět pod nimi se utápí v chaosu způsobeném tajemnou vesmírnou událostí. (Netflix)

Marigold

Skvělé východisko, pěkný obsazení (Bijvoet a Kurtulus extra), pytel nadějí a výsledek je taková jankovitě zábavná katastrofická Kobra 11. Bingenout se to dá, ale jestli myslí vážně, že v další sérii to bude po vzoru předlohy víc na vážno, tak by si tohle letadlo mohlo ošklivě natlouct čumák. ()

LIVINGDEAD

50% - zajímavý seriál, ale tolik škaredých herců....ani jedna sympatická postava a přitom jsem v Belgii byl a tolik sympatických lidí jsem nikde neviděl. Kdyby to byl holandský seriál, tak to beru, tam je zrůda za zrůdou. Je to škoda, protože nikomu nefandím a je mi jedno, kdo chcípne. Já tedy nevím, já už bych 2. sérii nepotřeboval. Vidím to jako ukončené. Ale na webu píší, že pokud bude mít seriál zisk a bude zájem u diváků, pak 2.řada bude v roce 2022 na Netflix. ()

tron

Veľmi fajn, ale zázrak to nie je. Taký mix Lost a Langolierov od Kinga. Kladne hodnotím rozumný počet epizód a ich minutáž, vďaka čomu celý seriál disponuje svižným tempom, ktoré rýchlo a príjemne ubieha. Plusom je i typovo presný kasting. Postavy sú spracované dobre a uveriteľne, ale je pravdou, že práve v tom, že jednajú realisticky, vidím aj menší problém a to je ten, že len málokto je tu vyložene dobrý/zlý a ak si niekoho obľúbite, spravidla v druhej scéne urobí niečo uveriteľné, ale zároveň odsúdeniahodné. Čiže nie je príliš komu fandiť, čo je „trochu“ problém. ()

choze

Mysteriózně-katastrofický thriller se skvělým námětem, který připomene Kingovy Časožrouty, bohužel jen lehce nadprůměrně napsaným a natočeným. Nabídne hlavně atmosféru nekonečného nočního letu do neznáma, pár ucházejících zvratů a fajn herce, ale postavy a dialogy nic moc. Škoda, mohla z toho být mysteriózní klasika, takhle je to jen příjemná spotřební záležitost. ()

misterz

Páčil sa mi mysteriózny základ a počiatočné nastavenie záhady - všetci s východom slnka zomierajú. Thrillerová stránka ma však moc neoslovila - taká klasika, ktorá neponúka nič nové a ani zaujímavé. Chcelo to nejaký nápad. Priemer. 60/100 ()

MoiJe

Skončené v polke. Námet veľmi zaujal. E1 ukázala nevýrazné postavy, ale stále malo potenciál a zaujímalo, čo bude ďalej. E2 bola nonsense party, ale aspoň ukázali, že sa neboja zásadných zmien. E3 je okrem problémov s letom (ku ktorým sa podobne ako k ústrednej globálnej katastrofe pre mňa nestavajú dostatočne vážne) už naozaj len o tom, že na seba cestujúci pokrikujú a sú protivní kvôli každej somarine. Ak by malo prežiť jediné lietadlo na svete, dúfala by som, že to nebude toto. ()

Trevor

Nápad dobrý ale dojem kazí neskutočný rasizmus namiereny proti ľuďom bielej farby pleti a nenávisť voči bielym mužom. Absolutne nezvladnuté su niektore momenty co sa tyka logiky o rozklade paliva a jedla, časovej postupnosti či detailov poškodenia lietadla a vzájomná interakcia medzi postavami. Koniec koncov Netflix produkuje kvantitu namiesto kvality a na to sme si uz zvykli, takže opäť sotva priemerný serial z ich produkcie avšak opät s dobrým nametom a hudbou. ()

M.i.k.e

vzhledem ke zvolenému formátu funguje Into The Night jako slušná jednohubka kde se pořád něco děje a i když už to je po nějaké době trochu repetitivní,tak nenudí.Na vyšší hodnocení by ovšem tenhle seriál musel mít lepší postavy (ideálně alespoň jednu-dvě sympatické) a to bohužel nemá.Sice se tu dost moralizuje o tom kdo jaký je a jestli má nebo nemá nárok se zachránit,nicméně po sléze se každá z postav minimálně jednou zachová jako extrémní svině.Čemuž nasadí korunu poslední díl,kdy se je ultrakurva zachová jediná postava která měla našlápnuto na to být alespoň trochu sympatická a musím přiznat že mi to dost vadilo.Druhou řadu si umím představit,ale scénáristé by se museli dost snažit...60% ()

noriaki

Skvělý námět, slušná atmosféra, ale ty postavy... V seriálu není nikdo, na koho by nepasovala škatulka nebo klišé. Prakticky bez výjimky platí, že čím ctnostněji se někdo cítí, tím opovrženíhodnější je a těm nejvíc nenáviděným je ve skutečnosti křivděno. Krásně je to vidět na postavě majora Terenzia, se kterým si scénář doslova vytřel, však víte co. Tahle pachuť pokřivené morálky sice seriálu neublížila, ale způsobila, že mi na skupince přeživších přestalo záležet. ()

hanagi

Mně ke spokojenosti stačily neokoukané tváře, vyhrocená situace, která dává vyniknout jednotlivým charakterům a otevřený konec. Víc jsem ani nečekala. ()

Jaro.Krafcik

Úplne ako poznamenal filmový kritik z LA ktorý ma pomerne rýchlo dobehol, bolo to fakt iba podpriemerne a nápad bol nevyužitý. Fanúšikov to asi určite má, keďže sa to blíži ku 70%, ale počet epizód a dĺžky úplne stačili. Ak bude druha séria asi tomu šancu nedám. Uvidíme. Zatiaľ je to podpriemer. Kde sú nie moc dobrí herci. 3* ()

Smileface

Na tomto případě je jasně vidět, jako dokáží obrovský potenciál a režisérskou zručnost zabít špatně napsané a obsazené postavy. Na to, že všichni špatní či směšní jsou bílí muži, jsem si už zvyknul, ale to, že ani mezi ostatními neexistuje postava, kde by Vám její případná smrt nebyla fuk, je už zásadním problémem. ()

Kienast

Určitě jsem se nenudil, má to zajímavý nápad, dobrý spád, ale také nesympatické postavy, které mě většinu času spíš štvaly než že bych jim fandil. Závěr série nepřináší žádné odpovědi či uzavření příběhu, tudíž doufám k pokračování. 6/10 ()

iXtr3m3

Možno že len slabšie štyri, ale je to natoľko zaujímavé, že naozaj chcem vedieť, ako to bude pokračovať ďalej. Za mňa 75%. Update po 2. sérii. Komplikácie na všetkých frontoch a nekompromisné "zachádzanie" s niektorými postavami, ktoré by človek očakával, že budú "nedotknuteľné", to ma teda prekvapilo. Záver fajn navnadil na tretiu a snáď aj poslednú sériu, aj keď sa bojím, že sa to nedožije ani jej a nieto ešte seriózneho konca. Škoda, lebo vysvetlenie k potkanovi a "tretej" strane by som si rád pozrel. ()

Merkin

Téhle partě filmařů stačilo proklatě málo kulis k tomu, abych všechny epizody zhltla téměř bez dechu. Není to o katastrofických výbuchách a děsivých tsunami, jde tu o lidskou povahu v její nejnahlodanější nahaté verzi, která i ve stínu noci hypnotizuje svět a podmaňuje si sebe sama. ()

Wancohoff

Nemozem tomu dat viac ako 3* , pretoze i ked sa nonstop nieco deje a serial nenudi, takmer nikde sa neposunul a cele je to otom letiet natankovat letiet natankovat. Pokial sa to v druhej serii nejak posunie viac ku predu, co uz naznacila posledna epizoda, mozno pojdem hodnotenim vysie. ()

kluk z Na

Je to trochu přiblblí, ale ty postavy jsou super. Nejvíc jsem si oblíbil toho pánbičkáře, ale osmanskej gangster a pilotka jsou taky super. Po posledním díle jsem hledal další, to už stačí na 4 hvězdy. ()

pilarius

Solidní nízkorozpočtovka, kde se šetřilo hlavně na hercích. Atmosféra funguje, postavy jsou zajímavé, francouzština se moc hezky poslouchá. Formu šesti kratších dílů hodnotím jako mimořádně vhodně zvolenou - na film ani na delší seriál by to tenhle ansámbl nedal. Druhou řadu, pokud bude (osobně si myslím, že ano), určitě zkusím, ale moc šancí tomu vzhledem k premise nedávám, to už by mě asi ta nečistota sci-fi pozadí umlátila kyjem. ()

gazogazo

I přes mnoho nedostatků palec nahoru ! Pokud berete ultra B nápad, že někdo musí strašně rychle cestovat kolem Země ( viz Snowpiercer) aby nechcipnul, tak musíte počítat i s ultra B zbytkem filmu. ()