motyka52

OK, v závěru to u mě vyšplhalo na slabší průměr, ale stejně je to takové "meh". Vypadá to lacině, logické díry ani nestačíte počítat, jednání postav je kolikrát minimálně diskutabilní, většina charakterů mi byla úplně u prdele a co nejhůř - naprostou většinu času to postrádalo jakékoliv napětí. Přijde mi, jako kdyby si parta mladých řekla, co by se asi dělo, kdyby slunce zabíjelo a to bylo všechno. Scénář vypadá, jak když ho někdo vymýšlel za pochodu, nikam to moc nesměřuje a vlastně mě ani nezajímá druhá série. Možná ji jednou sjedu, až opravdu nebudu mít co dělat, protože jedním z mála plusů je, že to má jen šest dílů a nejsou dlouhé. Druhým plusem je roztomilá Pauline Etienne. ()

babuška

tak se nám pralinkáři a žrouti hranolek, dali taky na postapo, výsledek je rozpačitý, celé to je o charakteru postav a honěním se za tmou, což je tak trochu pro jejich charakter zásadní, o samotné katastrofě se toho moc nedovíme, jinak se dál držíme gendrosraček, v tom přeci belgáni musí držet krok, díly jsou ale s kratší metráží svižné a ten poslední otevírá druhou sérii a z té mám obavy ()

Anderton

Neotrepaný námet poslúžil Netflixu na rozpútanie ďalšieho seriálu, ktorý môže mať potencionálne aj desať sezón. Epizódy sú však pomerne krátke a je ich šesť, takže nakoniec sa dá Into the Night vnímať ako jeden dlhší film na jeden večer. Je sa na čo pozerať, občas ale človek musí pretrpieť nejaké to klišé a slabšiu logiku v konaní postáv. Časovo to asi tiež bude mimo realitu, ale robiť si grafy, kam by kedy doleteli a či by všetko postíhali nemá zmysel. Na druhú sériu sa celkom rád pozriem. 70% ()

*CARNIFEX*

Prvá epizóda slušne navnadila, no potom akoby tempo vďaka neustálym odbočkám strácalo na výbušnosti inak zaujímavého námetu. Seriál dostane pokračovanie, avšak či nájsť odvahu na sledovanie druhej série, to už nechám na iných. Ja osobne asi spravím krok opačným smerom. ()

• Když Terenzio Matteo Gallo (Stefano Cassetti) unáší letadlo a sedí v kokpitu, nemá na ramenou nášivku s vojenskou hodností. V dalším záběru při proslovu kapitána jí však má. (willy1)
  • Když se Sylvie (Pauline Etienne) líbá na posteli s Jakubem (Ksawery Szlenkier), v jednom střihu má rukávy vytažené, takže nemá vidět ruce.Vv dalším záběru však má rukávy stažené. (willy1)