Morholt

Mandy pracuje jako zdravotní sestra a její povolání jí skýtá příležitost k vedlejšímu výdělku, takže sem tam pomůže na onen svět pacientovi, aby ho mohla rozprodat na náhradní díly. Když však její potrhlá příbuzná ztratí pytlík s orgány, je zaděláno na problém, protože čekatel na ledvinu není žádný nazdárek. Potenciál by tu byl, to zase jo a Angela Bettis je přesně ten typ úžasně nesympatické antihrdinky, které se dá s přehledem (ne)fandit. Nicméně předpoklady film naplňuje až v závěru, který má tempo a švih a ukazuje, že kdyby do toho Grant šlápla dřív, mohla to být správně ujetá šílenost. Bohužel po většinu stopáže se až na pár záblesků nic moc neděje a aby toho nebylo málo, postavy jsou povětšinou protivné a mizerně zahrané. Škoda. 35% ()

Aceboris odpad!

Mám taký pocit , že pokiaľ si v dnešnej dobe nepustil overenú klasiku tak permanentne nárazim na nejakú totálnu sprostosť, ako v tomto prípade. Blba blondína, ktorá robí dealera orgánov vo svojej neskutočnej sprostosti stratí obličky pre dôležitého klienta , ktorý na je čaká a má len niekoľko hodín na to aby svoj omyl napravila . Celý tento film je blbosť , ale neskutočná , korunovaná .. Nestojí za pozretie a čas strávený pred telkou. Za mňa bezkonkurenčný odpad . ()

Abes

SPOILEŘi: Příjemné béčko z dezinfekcí zapáchajícího prostředí. Zážitek stojí na absolutním vytížení Angely Bettis (podtitulková scéna mi vykouzlila bolestivý úsměv ve tvářích), charakterovou cherryontop je pak David Arquette, který po osvobození z pout a zabití policisty (které nenávidí), nelogicky zůstává v nemocnici aby si ještě trochu přisadil, občas někoho vylekal pouhým postáváním uprostřed místnosti a sem tam nezúčastněně prohodil frajerskou hlášku. Pokud přijmeme fakt, že tohle veskrze sociálně-systémové drama namířené na nešvar nelegálního odběru orgánů má reálné základy v Obama care (cílící na chudé), získá snímek nový rozměr. DODATEK: Snímek obsahuje bizární hudební doprovod se sakrálními motivy, nejednou jsem si vzpomněl na Copenhagenskou klasiku https://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/prehled/ ()

Pitryx

Je super, že jsem se dozvěděl až z netu, že šlo o komedii. Z filmu jako takového jsem to jaksi nepoznal. Zasmál jsem se tuším jen jednou. Bylo to sice takové veselejší se zajímavým zvukovým pozadím, ale že bych se nějak bavil, to tedy rozhodně ne. Jde o nudný film, kde snad jen poslední dvacet minut má břink. Jenže to už asi každá divák sladce spinká.         10 %   ()

EvilPhoEniX

Šílená a občas i trochu trapná hororová komedie z nemocnice, kde započne honba za ledvinou. Z herců potěší Angela Bettis, kterou všichni známe z hororu the Woman a v menší roli i David Arquette z Vřískotu, ten zbytek je tak trochu do počtu. Vtipných scén je bohužel málo, nejvíce mě bavil vtipný policista a těch pár krvavých záběrů z míry dnes taky nikoho nevyvede. Není to žádná sláva, ale zhlédnout se to dá. Příběh**, Akce>Ne, Humor**, Násilí***, Zábavnost***, Hudba**, Vizuál**, Atmosféra*, Napětí**. 4/10. ()