Hurá do džungle

• angličtina Jungle Beat: The Movie

Keď do hlbokej džungle zavíta návšteva z vesmíru, zvieratká sú nadšené, pretože im priniesol schopnosť rozprávať. Prečo však mimozemská návšteva skutočne prišla? (Magic Box)

blondboss

Tento snímok je síce milý, farebný a pre deti ako stvorený, ale takých tu už boloooo habadej. Ničím nevyčnievajúci, ničím unikátny a prakticky len využívajúci zvieraciu tematiku. Aspoň že tie animácie stáli za to. Inak ale je to len ďalší pre mňa až podpriemerný animák, ktorý už prevaril hádam aj to, čo sa už ani nedalo. 40 % ()

honajz2

Vlastně jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Skutečně je to animák pro ty nejmenší a cílený jenom na děcka, čemuž odpovídá zápletka včetně jejího vedení (a v závěru se tak šíleně porušují fyzikální i biologická pravidla, že člověk jenom čumí), charaktery postav (ale ústřední mimozemšťan nebyl špatný) a taky extrémně jednoduchý humor, který ale nějaké nápady a světlá místa určitě má. Pro cílovku to je naprosto ideální, starší si v tom nenajde skoro nic. I když je celkem zajímavé vidět, odkud tvůrci vykrádali a že spojili nespojitelné do (pro cílovku, podotýkám) celkem funkčního námětu. Nemůžete se mi ale divit, že jsem se zrovna na něco takového rozhodl podívat - vždyť uznejte sami, kolikrát narazíte na film z Mauriciusu a k tomu všemu ještě na sci-fi? :D Lepší 2* ()

BOURQUE

Nenáročný animák pre menších, ktorý je celovečerný film seriálu Hurá do džungle!. Nič som od toho neočakával, takže veľké sklamanie nemám. Jednotlivé postavy celkom rýchlo nájdu cestu k vášmu srdcu, ich potenciály sú viac-menej využité. Animák na nedeľné popoludnie, ktoré budete stráviť s vašim najmenším dieťaťom. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()