Pohled do zákulisí natáčení seriálu The Mandalorian společnosti Disney+. (LUKICKK)

Evander

Dokument, který cílí hlavně na tvrdé jádro fanoušků seriálu. Mě se seriál sice velice líbí, ale tento dokument bych s klidem v duši oželel. Tím samozřejmě tento počin nechci nijak hanit, to si jistě nezaslouží, jen podotýkám, že pro běžného diváka nebo i průměrného fanouška nemá přidanou hodnotu. ()

Redix

Všechny díly perfektní ale v jednom dílu (Ř1:D2 Odkaz) je řečeno vše. Dave Filoni asi nejlépe vysvětlí, proč a jak Lucas SW vytvořil. Naprosto špičková řeč. ()

Kwaichi

Ako fanúšik technologického pokroku bol pre mňa dokument zo zákulia natáčania ešte viac zaujímavý ako samotný seriál Mandalorian. ()

M.Macho

Na podobných formátech jsou nejvíce úsměvné ty sekvence, kde se umělci plácají navzájem po zádech, ale to k podobnému typu obsahu asi patří - bylo by zvláštní, kdyby to mělo být naopak. To je z mé strany asi jediná námitka neboť proti tomu stojí míra schopnosti tvůrců bombastickým způsobem nahlížet za oponu zvolené technologie, dramaturgických či čistě geekovských rozhodnutí. Hlavním hrdinou je Jon Favreau - jeho úvahy jsou natolik poutavé, že hravě konkurují samotnému Mandalorianovi. Kontext totiž každé epizodě, detailu dodá úplně novou dynamiku. ()

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (viac)