Wacoslav1

No vida debut Jalala Merhiho. Kdo by to byl řekl. Proti němu záporák který vypadá jako velmi ošklivá vlasatá blond opice. Děj nedává vůbec žádný smysl a akci tvoří krátký přestřelky a pár bitek který jsou přehledně natočený, ale choreografie je jednoduchá. Prostě takový levný tupý béčko na jedno shlédnutí.40% ()

drankeryth

Akcna hviezda este z dob videokaziet Jalal Merhi na mna zautocila v podobe DVD Fearless Tiger. A v akom? V takom priemernom duchu, kde sa to sklzne do finale obycajnym tempom bez vyraznych crtov, co by ma nejako okuzlili. Jalal Merhi sa vo filme skor predvadzal, ako by bojoval. Tym nechcem napisat, ze sa nedostal priestor pre boj, ale dost casto ho ukazovali, ako sa len predvadza:) Vo filme si aj zahral Bolo Yeung, ale to fakt v nevyraznej ulohe na par nepatrnych minut. Filmu chybala povestna stava, ktora by ho rozpumpovala do vacsich obratok ku sledovanosti. ()

RetroMan

Pro mě milé překvapení, začátečnické, naivní ale milé. Když se ve filmu objeví i výbuchy a hořící postava, tak někomu na jeho tvorbě asi opravdu záleželo. Na Jalalu Merhim se mi líbí jakási jeho dobře skrývaná skromnost, jako i v ostatních filmech. Příběh je o drogovém kartelu Black Pearls, který do ulic vypustí novou drogu zv. Nirvána, kterou se předávkuje bratr hlavního hrdiny. Ten (hlavní hrdina) od pohřbu a chystané svatby prchne do Hongkongu, kde trénuje ve škole bojových umění (mj. se zde setkává s mistrem v epizodním podání Bolo Yeunga). Za pomoci přátel a policie pronikne na turnaj bez pravidel a ... Ještě bych vyzdvihl účast kanadského borce mistra Jeana Frenettea. ()