Aby se dostala k profesorovi, kterého podezírá z účasti na tragédii svojí rodiny, jde Mia na lékařskou fakultu. Jenže se brzo zaplétá do světa biohackingu. (Netflix)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (7)

Série 1 (2020) (S01)

K tomuto seriálu jsem přistupoval docela s očekáváním, trailer mě nedchnul i prostředí vypadalo velmi zajímavě. Bohužel nakonec přišlo vystřízlivění v podobě poměrně přímočarého děje. Přiznám se, že i když budu končit v polovině, tak ve sledování pokračovat nebudu. ()

Příjezd (2020) (S01E01)

Takovej jednoduchej úvod, co neurazí a dává nám tušit, že jde o víc, než jenom o studium a dostání se na vrchol v oboru. Možná nejen v něm. ()

Tajemství (2020) (S01E02)

Tak jsme uvnitř týmu. Hurá. A ani moc to nebolelo. No, místy ten děj byl lehce naivní... ()

Podezření (2020) (S01E03)

Takže, kdy se dostaneme k pointě? Ukázky sice vypadaly dobře, ale zatím je to spíš o zářících kytkách... ()

Jistota (2020) (S01E04)

Děj se konečně trochu rozjel, ale i tak je jaksi moc přímočaré, moc zamotaného v tom není, což je dost škoda. ()

Zrada (2020) (S01E05)

Konečně pořádný díl, který měl spád a leccos nám vysvětlil, teď už jenom počkáme, jak to dopadne. ()

Osud (2020) (S01E06)

Závěr byl opět slabší, i přes svou zamotanost a zvraty, které byly asi největší za celou dobu, mě nenadchnul. ()