MartinTerran

Čekal jsem, že to bude trochu o něčem jiném, ale nakonec to vůbec nevadilo. První díly byly takové vlažné, spíš jak teen seroš, což se dalo očekávat, jelikož se musíme seznámit s postavami a prostředím. Druhá polovina už má solidní drajv, což vhledem k počtu dílu dává smysl. Závěr teda zajímavý a vůbec nevím co si mám myslet. S hereckým obsazením i výkony jsem spokojen. Hodnocení: 76/100. ()

Cheeter

K tomuto seriálu jsem přistupoval docela s očekáváním, trailer mě nedchnul i prostředí vypadalo velmi zajímavě. Bohužel nakonec přišlo vystřízlivění v podobě poměrně přímočarého děje. Přiznám se, že i když budu končit v polovině, tak ve sledování pokračovat nebudu. ()

Mamlas

Cílevědomá dívčina jde v první sérii po krku vědkyni, která možná způsobila smrt jejího bratra. Námět budiž, místy je to i zajímavé, ale poněkud dětinské a naivní. Trochu je tam binec v časových linkách a tak třetina stopáže by šla úplně vynechat, protože vata. Přesto se na to dalo s přeskakováním docela v pohodě dívat a moc nechybělo ke 2 hvězdám. (27%) ()

CheeseFigure

Zaujímavý mix teen romantiky, sci-fi a krimi-trileru. Hlavná postava mi moc sympatická nebola, i keď jej správaniu rozumiem a chápem ho. Šesť epizód a ich dĺžka je na jednej strane ideálne, na druhej to má chyby. Ideálne je, že to rýchlo ubehne a nemá to zbytočnú výplň. Tou chybou je, že postavy a ich vzťahy sa poriadne neprekreslia (napríklad Miini spolubývajúci, ktorí tam sú, sú symaptickí, dôjde aj k menšiemu posunu, ale ináč nič). Taktiež niektoré veci môžu pôsobiť urýchlene. Taktiež nemám rád ten súčasný trend, kedy seriáli končia s otvoreným koncom. Mňa tá prvá séria zaujala aj bez toho. Na 2. sériu by som klikol tak či onak. Ale zas, aby som neklamal, cliffhanger to bol zaujímavý. ()

kenkaku

Seriál je třeba brát lehce s nadhledem (svítící hlodavci a kytky, komáři s červenými očima… :)). Na druhou stranu je scénář tak chytře napsaný, že se nestihnete udit a babrat v ptákovinách. Osobně mě jen zamrzel ten otevřený konec. ()