Přístupy k důležitým životním hodnotám se mohou různit: zatímco vrcholový sportovec, jenž se prosadil v cyklistice, se snaží svůj talent výhodně zpeněžit, jeho bratr se nemůže kvůli postižené ruce věnovat milované sochařině a hledá náhradní sebeuplatnění. Oba navíc spojuje - a současně rozděluje - milostný vztah k téže ženě. I tento snímek patří mezi nepříliš věrohodné pokusy o psychologický portrét současnosti, mondénně předváděný na ne zcela obvyklých profesích. (oficiálny text distribútora)

zette

Povedena psychologicka sonda do zivota dvou bratru, ktera si zaklada na rozdilnych charakterech. Samorost a sochar, ktery se musi vyrovnat s urazem, ktery mu zabrani pokracovat v jeho profesi vyborne ztvarnil Vladimir Kratina. Pak nevyrazny Pavelka v roli cyklistickeho zavodnika. Mezi tuto dvojici vstupuje nerozhodna nymfa Zora Jandova, ktera se rada svleka:-). Vyborne jsou sceny z rahabilitacniho ustavu a hudba Vitezslava Hadla. ()

Winster

Asi nejlepší role pana Stolaře. Pavelka je dost opomíjený herec, což je škoda, protože tyhle "kluky" hrál prostě suprově. Prostředí Kladrup je krásně stísněné a připomíná to dramata z protialkoholické léčebny, jako z filmu Zjasněla noc...kde také exceloval Navrátil s jeho rolema, které mu prostě člověk musí věřit. jedina vec co mi vadi je Zorka jandova co nevi co chce jen tam lita a mele s kym chodila a co delala...ta mi to tam jedina kazi a krasne vystihuje zenskou logiku...Moc se mi líbil ten konec na chatě... ()

Elden75

Docela zajímavý film o dvou rozdílných bratrech, navíc prostředí vrcholové cyklistiky, tehdy dost populární, také asi nebylo do té doby ještě zfilmováno. Pavelka si střihnul frajírka, Kratina zase nevzdávajícího se chlapa. Hodně se mi líbili v dalších rolích Karel Heřmánek (ukecaný masér), Jan Teplý (hrabivý hospodský) a Olda Navrátil jako vyčůraný mrzák. Některé jejich hlášky jsou nadčasové. A překvapivě se ukázala v Evině rouše Zora Jandová a je na co koukat. ()

Pitryx

Sport a psychologie. Nic pro mne. Vydržel jsem půl hodiny. Hrdinové mne prostě nezaujali a tak mi bylo jedno, jak to s nimi dopadlo. 20110916+++++ Nebylo to nejhorší. Ne že by to nějak utkvělo v paměti, ale dobří herci si ocenění zaslouží. Stejně jako celý štáb. Takže dávám alespoň těch dvacet z původní nuly. ()

Cibulka_C

Asi jsem se zamilovala do Vladimíra Kratiny, který mě v tomto snímku vážně překvapil. I když nemá zrovna postavu nějakýho zvlášť tvrďáka, vždycky se z něho nějakým zázrakem zvlášť tvrďák stane a všechno pak působí mnohem zajímavěji. ❤️‍🔥😈 Příkladem je i tento skvělý snímek Všechno nebo nic, film o dvou naprosto rozdílných bratrech, kteří se nechtějí vzdávat a záleží každýmu jen na jedné věci úplně nejvíc. Velmi nadčasový příběh o vrcholové cyklistice, která ve své době musela být velmi populární, když se ji někdo rozhodl zfilmovat. 🚴🏻 Příběh je sám osobě i dost depresivní, prostě co si budeme, je to psychologický film, od něho se to celkem očekává, takže se v mých očích velmi povedl. 💪🏻 Všichni herci byli přirození, až teda na Zoru Jandovou, která hrála tak strašně divně, že mě po chvíli začala pěkně iritovat. Ondřej Pavelka jakožto cyklista byl docela přesvědčivý, ale jeho nohy, alias párátka to trošku kazily. 😭 Oldřich Navrátil měl naprosto skvělou roli. Drtikol si mě získal už ze začátku, takže veškerý hvězdičky patří spíš jemu, protože když na konci lezl zpátky na loďku používajíc jen jednu ruku, muselo jeho břicho celkem dost trpět, když byl ten rantl lodi ze dřeva a on se ho pokoušel přelézt přímo uprostřed rybníka. 🙀 Takže doporučuju! ()

• Zora Jandová přiznala, že se při natáčení odhalené scény s Onřejem Pavelkou strašlivě styděla. Stud překonala až díky tomu, že si vsugerovala, že má větší prsa, a poté, co si musel sundat slipy i Pavelka, protože mu byly vidět v záběru. [Zdroj: Peříčko] (hippyman)
  • Filmovanie prebiehalo v rehabilitačnom ústave v Kladruboch. (dyfur)
  • Autobusy převážející cyklisty jsou typy Karosa ŠL 11 a ŠD 11. (Olík)