JohnCZ

Jako coming-of-age jednohubka na pozadí záhadných vražd to funguje dobře a atmosféra poloviny 90. let z toho sálá příjemně. Je to sympaticky obsazené, povětšinou takové pohodové až lehce posmutnělé. Příběhově to ale nakonec naprosto vyšumí, což snímku podráží nohy. Za atmosféru ale ty 4* s odřenýma ušima nechám. ()

pumpkinqueen

Atmosferická, typicky americká jednohubka s úžasnou předměstskou atmosférou, ale už ne tolik úžasným příběhem. Postrádala jsem v něm větší hloubku a možnost vytvořit si silnější vztah s postavami, obzvlášť s vypravěčem. Po pravdě všechny ostatní postavy byly strašně všední a typické. Ale závěr se mi i přesto líbil. Epizody jsou kratičké, nemají ani deset minut, a tak to celé skončí stejně tak rychle, jako to začalo. V tomhle případě to je ale nejspíš to, co dělá tenhle příběh zajímavým a jistým způsobem i poutavým. Nejsem si ani jistá, zda bych vydržela koukat, pokud by byla stopáž jednotlivých dílů delší. Nepřineslo to vůbec nic nového ani překvapujícího, nekonal se žádný velký boom na závěr, ale na zabavení to stačilo a bylo to příjemné. ()

• Pilotnú sériu si objednala streamovacia služba Hulu, ale nakoniec ju nezískala. (Game90)