Belle Andrews (Constance Bennett) přichází o vše, když jí během velkého požáru v Chicagu roku 1871 shoří kasino. Rozhodne se tedy přijmout nabídku Jima Farrela (Warren William) a doprovází jej do městečka Powder River v Montaně, kde společně otevřou novou hernu. Farrel má však postranní úmysly a chce celou oblast ovládnout tím, že jeho nohsledi vznesou nárok na pozemky, což je legální postup zcela opomenutý místními obyvateli. Během cesty do Powder River potkají Wild Bill Hickocka (Bruce Cabot), který náhodou míří do stejného města za svým přítelem Nedem Nolanem (Russell Simpson). Když spustí Farrel svůj plán, jehož obětí se stane i Billův přítel, spojí Belle s Billem síly a rozhodnou se místním obyvatelům pomoci v jejich boji proti Farrelovi. (OG_Swifty)

Martin741

Reziser Ray Enright je dodnes v ceskych a slovenskych hnojoch a mockach neznamy pojem. To mna zase bavi objavovat diela uplne neznamych reziserov a  napozerat nezname filmy, ktore  u nas / CR a SR/ nikdy nesli v kinach. Enright je tu len rutiner, film presiel bez vacsieho zaujmu, no je to slusny western i po 80 rokoch -  zhorelo kasino, herna a kadekto  ma popritom postarnne umysly. velmi dobry namet na film hlavne ked uvazim, ze najlepsie westerny  sa tocili v 40. a 50. rokoch  min. storocia  : 67 % ()

OG_Swifty

Začátkem 40. let už to šlo s kariérou "velký" Constance pěkně z kopce a tak se objevila i v roli paní z kasína. Hezky zazpívá, ale jinak je její výkon dost 'plochý'. Překvapivě mě tenhle zapomenutý kousek o legendárním divočákovi ale bavil o poznání víc, než řada známějších westernů té doby. Milý výkon předvedla dětská hvězda Betty Brewer, jejíž další / delší (?) neúčast ve filmovém světě považuju za promarněný talent. Film se celkově tváří docela velkolepě - spousta herců a hraných scén s velkým počtem komparzistů / dobytka, několik větších hvězd - zkrátka proč film shořel jak papír, to nedokážu říct. Za mě slušná zábava. ()