Plavčík

• Česko Plavčík (viac)

Namyslený tínedžer zo zazobanej rodiny vyráža prázdninovať na Havajské ostrovy, ale pomýli si jachtu svojho bohatého otecka, na ktorú mal nastúpiť, s rybárskou loďou. Štyria večne opití a špinaví morskí vlci sa výborne zabávajú na vymydlenom chlapčekovi z vyšších kruhov, ktorý s nimi zdieľa spoločnosť na otvorenom mori. Urobia si z neho sluhu a nútia ho vykonávať tie najhoršie práce. Rozmaznaný študent zažije neuveriteľné dobrodružstvá, neporovnateľné s prázdninovou s nudou v bazéne snobského hotela, a čoskoro sa z neho stáva ostrieľaný muž! (oficiálny text distribútora)

Louie

Scénář Chris Elliott a Adam Resnick, produkce Tim Burton... Kdysi dávno to běželo na Nově jako Plavčíkem proti své vůli a díky Elliottovi, který si tu švihnul i hlavní roli nemůžu jinak. Mě to prostě bavilo. ()

MightyHal

Tohle byla fajn hravá jízda o rozmazlenci co se po vystudování školy měl luxusní lodí vypravit do hotelového resortu jeho otce. Bohužel se omylem nalodí na loď party houževnatých a ožraleckých pirátů kteří dají nafrněnému hrdinovi co proto. Je to neskutečně hravý, barevný a překypujete originálními humornými nápady. Jediné proč shazuji jednu hvězdičku dolů je to, že i když to mělo spousty skvělých míst, tak jelikož se skoro celý film odehrával na lodi, tak to lehce zamrzelo. Hlavně z důvodu že i scény na souši byli fajn a určitě  by se hodilo v této atmosféře trochu více prozkoumat i souš. Takhle bohužel prostředí lodi začalo ke konci lehounce nudit. ()