Marc a Steven putujú s Laylou do púšte Siwa, aby našli Ammitinu hrobku, ale musia čeliť hrozbám obklopujúcim miesto bohyninho odpočinku. (Disney+)

Elio

Myslím, že jsem nikdy při sledování seriálu nebyla tak zmatená jako při posledních 10 minutách této epizody... a tak to je naprosto v pořádku. Už první polovina byla mnohem temnější a napínavější, než na co jsme doposud byli zvyklí, a já se na téhle vlně pěkně nechávala unášet. Ale až úplný závěr byl něco, co mě přikovalo k obrazovce a nepustilo až do konce. Jsem nadšená a opravdu hodně, hodně zvědavá, kam se to celé posune. ()

homer91

Strašně dlouho jsem u jedné konkrétní epizody seriálu neměl nutkání zanechat recenzi. U dílu  "The Tomb" jsem naopak cítil povinnost udělit nejvyšší hodnocení a doporučit celý seriál  divákům, kteří snad se shlédnutím stále váhají. Ve světě marvelu jde o unikátní projekt rozšiřující celou mytologii MCU světa. Samostatně pak působí snímek jako kombinace staré MUMIE a KLUBU RVÁČŮ - tedy naprosto bravůrně. Uvidíme, jak se nakonec ukočíruje tahle zběsilá jízda a jak dopadne závěrečný verdikt. ()

Sany33

Príbeh: Layla a Mark majú svoju minulosť ktorá je evidentne problém. Harrrow má všetko potrebné k tomu aby oslobodil Amit. Conchu porušil nariadenia bohov a je uväznený - Moon je teda bez obleku a musí odvrátiť jednu z najväčších hrozieb pre ľudstvo. Prevedenie: Taký "Indiana Jones" z Aliexpressu a ten koniec to bol teda mega hrot. Nekonečné naťahovačky medzi jednotlivými osobnosťami v Moonovom tele mi už tiež celkom lezú na city ale musím povedať, že je z hľadiska pozerateľnosti a popcornovej zábavy ide o jeden z najlepších dielov. 75% ()

LUKICKK

Tak, jsou za námi dvě třetiny příběhu a taky ten pocit takový i z toho mám, že už se blížíme do jistého finále. Tento díl byl asi zatím nejlepší ze všech, nebo aspoň nejvíce takový, jak to říct, doopravdy egyptský, bylo to pořádné prozkoumávání hrobky, takový trošku Tomb Raider/Uncharted feeling z toho byl, ale s nádechem Marvelu. Ke konci tady byla pasáž (nejspíš) v Marcově/Stevenově hlavě, která byla celkem zajímavá, ale myslím, že hlavní část z jejich mysli nás čeká v další epizodě, poté se z ní dostanou a půjde se do finále, což bude poslední díl. Musím podotknout, že Ethan Hawke jako Arthur Harrow se mi více a více zamlouvá jako fajn záporák, ideálně udělaný do seriálu. ()

hrumsrt

Okey, tak takhle má vypadat závěr před vstupem do finální části seriálu! Vše, co jsme doposud viděli, je rázem zahaleno velkým otazníkem, jak moc je to pro nás nakonec relevantní... Nejprve styl hodný Indiana Jonese, když pak se to zvrtne k něco na styl Klubu rváčů. Jakože jestli tohle není vrchol seriálu, tak budu extrémně překvapen. Tentokrát už se to bude těžko překonávat, ale vypadá to, že celý projekt má konečně smysl. Poprvé se nemůžu dočkat, co nám přinese epizoda za týden! Celá linka už drží ten adventure nádech, jaký to slibovalo. A ano, tohle chci vidět! Vidíte, že jsme schopní projít celou epizodu, aniž bychom viděli našeho obvázaného hrdinu... ()

• Ve scéně, kdy Steven (Oscar Isaac) prozkoumává u hrobky kanopy, si můžeme všimnout nohy někoho ze štábu. Toto pochybení se dá ale lehce přehlédnout s ohledem na tmu v záběru a bez zvýšeného jasu je takřka nemožné si jí všimnout. (Kubaaa97)
  • Pero, s nímž si pohrává v jedné scéně Arthur Harrow (Ethan Hawke) v roli psychiatra, je Lamy Safari Shiny White. (P. J. D.)