She-Hulk: Neuveriteľná právnička

• Česko She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (viac)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvorcovia:

Jessica Gao

Réžia:

Kat Coiro, Anu Valia

Predloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (viac)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička od štúdia Marvel musí Jennifer Waltersová - právnička zaoberajúca sa právnymi prípadmi spojenými so superľuďmi - žiť komplikovaným životom single ženy po tridsiatke, ktorá je zhodou náhod tiež zelená, dvojmetrová a supersilná obryňa. (Disney+)

Recenzie používateľa oveckaoa k tomuto seriálu (9)

Normálne množstvo hnevu (2022) (E01)

Jennifer a Hulk jedou kamsi na výlet po cestě, ale narazí do Sakaarské lodi (kde se tam vzala a co tam dělala? možná na to někdy odpoví) a mají nehodu.  Tím se spojí Hulkova krev s Jennifer a vznikne z ní She Hulk. Nelíbí se mě , že z ní dělají více silnější postavu než z Hulka , když to porovnám třeba s Jane a Thorem v zatím posledním Thorovi tak ho tam tak neurážely jak tady ona Hulka.  Jinak zatím moc hodnotit toho nelze máme tu jakousi záporačku co je zde zhruba 5 minut a dostane hned na prdel podle ohlasů zde má být více záporáků tak, že očekávám, že se už o ní nic nedozvíme . 60 procent slušný rozjezd to měla , ale i Ms Marvel a vznikl z toho sajrajt. Potitulková scéna o hovně očekávám, že takové budou všechny. ()

Superľudské právo (2022) (E02)

Jen vyhodí z práce jelikož , když bojovala proti Titanii strhla pozornost na sebe a ne na případ tak, že je bez práce . Ozve se jí chlápek co se proti ní soudil  s tím, že ji chce k němu do firmy, ale musí tam vystupovat jako She Hulk a Jen to vezme a dostane první případ žádost o propuštění Abominationa. První se jí to nelíbí jelikož bojoval proti Hulkovi , ale pak to nakonec vezme a v televizi se dozvíme, že někdo dal do televize záběry Abominationa z Shang Chiho. Potitulkovka úplně o hovně  v jedničce jsme se dozvěděly, že si Captain America asi zašukal ve dvojce sledujeme She Hulk jak pomáhá fotíkovi obě jsou o hovně a nemají ani žádný smysl. V tomto díle ubylo i humoru a není zde žádná akce. 60 procent ()

Ľud vs. Emil Blonsky (2022) (E03)

Máme za sebou 3 díl z 9 a všechno to je spíše průměrné. Jennifer zastupuje Abominationa  myslí si , že to bude pohodička pak, ale Abomination vystoupí v aréně v Shang Chim a zkomplikuje se to. Na konci máme i záporáky z Wrecking Crew a objeví se i Wong. 60 procent jinak ohledně té potitulkové scény co prý sboří internet nechte si zdát uvidíte twerkovat She Hulk na jakousi sračku. 60 procent ()

Toto nie je skutočná mágia? (2022) (E04) odpad!

První díl co si zaslouží odpad jelikož nejen, že je o úplném hovně , ale nic se zde nestane. She Hulk pomáhá Wongovi žalovat jakéhosi kouzelníka co kouzlí a neumí to dá se zhruba tak napsat. Ten kouzelník vyhraje soud pak podělá kouzlo a potřebuje pomoc od Wonga a She Hulk tak mu pomůžou a za to chtějí, aby zanechal kouzlení. Do toho She Hulk balí jakéhosi plešatce a máme zde další potitulkovku o ničem kde si Wong vykládá s jakousi asi štětkou o tom co vše kdy v životě vypily. ()

Strelená, zelená, do týchto džínsov stvorená (2022) (E05) odpad!

Titaniu pustí z vězení ona si zaregistruje značku She Hulk a prodává kosmetické výrobky She Hulk se to nelíbí  a zažaluje ji. První prohraje , když ukáže záznam kde říká, že jméno She Hulk ji daly reportéři  pak vyhraje , když předvolá chlápky ze seznamky co se s nima seznámila. Už tohle je blbost jelikož je to podjatý soud a ty svědci jsou pod vlivem She Hulk jelikož jim dala , ale Marvel to neřeší a lidi taky ne jelikož z 13 lidí na to  narážím jediný ono celkově ty soudy jsou plné sraček co by neprošly ani v paralelním vesmíru. Jinak tenhle díl nemá ani žádnou akci a ani potitulkovou scénu (díky bohu za to). Osobní hodnocení 40 procent hodnocení za díl 0 procent.   Kdyyby byly lidi  na csfd co k čemu tak to pošlou do černých čísel kam to patří. ()

Len Jen (2022) (E06) odpad!

Tohle je první seriál Marvelu kde už dávám už potřetí třetí odpad   třem dílům po sobě , ale pokud to Marvel chce já mu mile rád vyhovím. Jen jde na svatbu kamarádce ta jí řekne, že nechce, aby tam byla jak She Hulk. V další lince sledujeme nesmrtelného chlápka co ho žalují bývalé  manželky a bývalý manžel tahle linka je úplně zbytečná a je jen o tom, aby si ženské divačky pohonily na tom, že se zde ničí chlap. Jinak ty puntíkaté šaty byly pěkně hnusné vypadala jak domácí puťka a Jen zde tančí jak postižená (možná to mělo být vtipné, ale není)   Mimochodem Daredevil má být v 8 díle a jelikož je dílů 9 moc bych se na to netěšil. 0 procent ()

Dovolenka (2022) (E07) odpad!

A další odpad do série už 4 schválně jestli mě to vydrží až do 9 dílu. Jen jde s jakýmsi chlápkem zkontrolovat  Blondskeho, kterému nejde ten přístroj co mu zabraňuje měnit se v Abominationa. Přijdou tam a on jim řekne , že zkratoval jak kopl do elektriky cosi takového tak Jen odchází a dva kreténi co se tam bijou jí zničí auto jelikož opravář dojede až druhý den tak tam s něma je na nějakém sezení a to je celý díl. Jediné plusy tohoto dílu jsou hudba , ale za to hvězdy nedám to si radši ty písně najdu na youtube a nemusím kvůli tomu sledovat tuhle sračku znova a to, že zjistíme kdo je Hulkking pokud Vás to zajímá je to zhruba v 27 minutě cca. Tipuji, že takhle to půjde i   do 8 dílu a v 9 mu nakope prdel během minuty podobně jak to udělala s Titanií . ()

Žabiak a zranenie (2022) (E08)

Tak, že většina lidí se tu udělala z toho, že je tam Daredevil což je docela smutné jak málo stačí někomu ke štěstí je to asi tak podobné jako kdyby se v seriálu Loki objevil třeba Black Panther a lidi to jen díky tomu oceňovaly. She Hulk zastupuje chlápka v žabím kostýmu, který žaluje chlápka co mu dělal kostým jelikož mu nešel což mělo za následek, že se zranil. Žalovaný chlápek je ten samý co dělá She Hulk kostým a zastupuje ho Daredevil v civilu ten taky soud vyhraje a pak ten v kostýmu unese toho návrháře a oba jak Daredevil tak She Hulk ho zachrání díky tomu se She Hulk udobří s tím návrhářem. Jde na galavečer a tam někdo dá video , že je ku**a ona chytne nerva a konec dílu. Je docela zajímavé, že do 8 dílů roztahovala nohy chlapom na počkání v jednom dílu (už nevím, kterém nechce se mě to hledat se s  tím dokonce ´´chválila,, u soudu a nevadilo to a naráz to vadí evidentně chtěly mít nějakou zápletku) . Po posledních 4 dílech zlepšení , ale více jak 40 procent ani omylem.  Uživatel filmfanouch bere asi slušný matroš, když každému dílu dává čtyři hvězdy. ()

Čia šou je toto? (2022) (E09) odpad!

A poslední díl téhle sračky si zaslouží opět odpad. Po předchozím díle  skončí Jen v cele policie jí nabídne dohodu, že ji nechá být , když bude nosit náramek co jí zabrání být She Hulk a , když odejde z práce na což Jen kývne. Mezitím chce zjistit kdo za tím jejím odhalením stojí a na konci se pobije Hulk , Abomination zmutovaný Hulk King (vypadá příšerně) a Titania pak řekne She Hulk něco ve stylu tohle ne vždyť je to sračka (nejlepší reakce k divákům v celém seriálu) a jde si do Marvelu stěžovat tam se domůže setkání s Kevinem Feigem což je robot (ne není to vtipné jak si Marvel myslí) předtím co zmlátí 3 fízly a  Kevin Feige se jí optá co je pro ni lepší konec ona řekne 10 roků žaláře pro Abominationa a soudní proces s Huk Kingem a objevení Daredevila to se taky stane  a máme konec. Jo ještě se objeví Hulk a Skaar.  0 procent ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (viac)

Tajná invaze má pomalý start

01.08.2022

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (viac)