Jen navštívi Blonskeho, spoznáva priateľov a dostáva sa do súladu so svojou vnútornou She-Hulk. (Disney+)

filmfanouch

Sedmá epizoda seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička je tou poslední v režii Anu Valii, minimálně v úvodní sekvenci se poté projeví slušně sestříhaná montáž, která naznačuje, že se Jen Walters v podání Tatiany Maslany po delší době konečně cítí tak trochu šťastně, vše se ovšem následně nevyjeví jako tak snadné. Především je ovšem nutné se pořád naučit sžít se svou stránkou She-Hulk. A s tím nepomůže nikdo jiný než Emil Blonsky.   Tim Roth je po třech epizodách zpátky a i když jde pořád o zcela jiného Emila Blonskyho než v Neuvěřitelném Hulkovi, Emil Blonsky, který nalezl své druhé já, je v podání Rotha pořád neskutečně zábavný. Rehabilitace pro superlidi je sám o sobě zábavný koncept, Roth poté až buddhisticky smýšlejícího Blonskyho zvládá neskutečně prodat. Různé postavy jako Man-Bull v podání Natea Hurda či El Águila v podání Josepha Castilla-Midyetta poté dvakrát velký zájem zanechat nedokážou, sedmá epizoda v rámci terapeutického sezení dává prostor zazářit Tatiane Maslany, která opět zvládá předvést, že v Marvelu u castingu důležitých postav přešlapy nedělají.   Cenit se poté musí, že sedmá epizoda prozatím dost nejvýrazněji dokáže balancovat mezi humorem a vážnějšími momenty, jen vyvrcholení celé epizody se vydává tak trochu očekávaným směrem a jen staví půdu pro poslední dvě epizody.   Řemeslně zůstává sedmá epizoda pořád jistotou, jistá kreativita je ovšem přítomná například ve zmíněné romantické montáži či montáží s neúspěšnou snahou získat internetový signál. Problémy Jennifer Walters se konečně dočkávají přímého pojmenování a minimálně skutečně v rámci Marvel Cinematic Universe nadále dochází k tak trochu svěžímu pojetí. Všichni sice volají po Daredevilovi, neměli by ovšem seriál automaticky shazovat jen kvůli faktu, že se na Deadpoola musí ještě týden čekat.... ()

kenkaku odpad!

Filmfanouch opět vynechal léky, takže jsme se dočkali další slohové práce, glorifikace hromady králičich bobků a nečekaného šoku/zjištění, že si plete Deadpoola a Daredevila :D. No ale zpět k Sulk. Začínáme Disneho představou, jak žena které táhne na 40 randí (jako náctka, pokud někdo už od začátku přetáčí), pak se dostáváme k zcela zbytečné vycpávce s Blonskym a jeho “projektem”… no a to je vlastně vše. DD zase PRD. ()

Sany33

Príbeh: Jen je nútená ísť pozrieť svojho starého klienta lebo sa mi pokazil monitorovací náramok. Spoznáva sa s partiou super hrdinov, ktorý majú nijaký problém a tak sa dostáva na anonymné sedenie aby spoznala svoju vnútornú silu Prevedenie: Opäť kopa balastu a nikam to nesmeruje. Vždy na konci časti sa akože bu-bu-bu stane niečo zaujímavé ale je to akurát trápne. Dávam jednu hviezdu za tú partičku úchylákov. 17% ()

B.Wilde

Po tomhle díle jsem si naprosto jistá, že tohle je prostě cíleně "holčičí seriál" a pro ty fanoušky Marvelu, co mají rádi akci a napětí to musí být strašné utrpení sledovat. Popravdě, nějak jsem tomu asi přišla na chuť, byť je to zatím poměrně průměrné... ale na Marvel je to prostě něco tak moc jiného, že ten hate naprosto chápu, ale nemyslím si, že si ho seriál zaslouží, je to stejné, jako když si někdo pustí telenovelu, když ten žánr nemá rád. ()

Rayen1

Dál a dál je to horší a horší. Aby člověk čekal půl hodiny v kulisách Blonskeho trapný léčebný s plochejma postavama na minutovej závěr, kde se dej trochu posune, to ne žalostně málo. Přitom má She Hulk co nabídnout, je to skvělá postava, obsazení je taky dobrý, ale prostě tomu chybí nejakej komediální prvek a příběh, kterej to bude držet dohromady. ()