Jen je družičkou na priateľkinej svadbe, skomplikovanej she-hulkovskými problémami. (Disney+)

Kraty odpad!

Co to zase sakra bylo?? Omlouvám se, ale nemám slov. Momentálně nejhorší díl. Nevtipný, nehezký a k celé sáze MCU dost neuctivý. Z celé epizody si pamatuju jen začátek - úplně naprosto bizarní rvačka na svatbě a konec. Ať už to konečně skončí a můžeme jít na projekty jako jsou právě Black Panther 2, Ant-Man 3, Secret Invasion atd. Asi 1/10. ()

george82 odpad!

Tak tohle byl naprosto, ale naprosto díl totálně o ničem. Jestli jsem nějaké dějové lince (pokud vůbec byla) dával šanci, tak teď to bylo totálně zbytečný. Výsledek bohužel odpad. ()

Rayen1

Strašně jsem chtěl tenhle seriál nějak bránit, ale prostě už to dal nejde. Tenhle seriál neni pro jikojo - na geeky, co rádi MCU, je to moc ala Sex ve městě a McBeal, pro ženský je to moc MCU... Epizoda je navíc trapně nudná, kdyby alespoň trapně zábavná jako guilty pleasure, ale tohle je jako bych psal já scénář ve třetí třídě... "BUM, a pak bude blinkat do kytek... A pak BUM, budou se prát na svatbě a zaporacce vypadaj zuby! Hehehe, to je bzunda!" Ne, prostě ne. ()

johnsnow

Tak toto bolo fakt hrozné. Svadbová pasáž dosť na prd, ale právnická pasáž s nesmrtelným hošanom čo má sedem manželiek a manžela, to akože do piče čo bolo. Ani vtipné, ani vážne, teda ak nerátam ten skok z okna. Súboj s Titániou skončí tak rýchlo jak začne, akurát posledná cca 1 minúta príjemne vylepší dojem, ale to je málo. Plus navyše to pôsobí jak epizóda ktorá je tam preto lebo nebol matroš na 9 častí. Ved koniec koncov sama šrečica nám to v buraní steny potvrdí. ()

CAR0DEJ

Linka s pánom Nesmrteľným je dobrá a zábavná, to musím uznať, ale hlavná linka už len ťažko udržuje priemer. Ako tie super-hrdinské scény už aj v prvej epizóde boli na zaplakanie, ale tu to je naozaj zlé až trápne a pritom by mi mali tak pripadať skôr tie obyčajné ľudské scény svadby z pohľadu žien, ale tie kupodivu opäť fungujú dobre a zábavne, teda aspoň pre mňa. She-Hulk po Ms Marvel potvrdzuje, že na týchto obyčajných ľudských scénach, či už to bol zaujímavý pakistanský teen origin pri Ms Marvel alebo to sú útrapy ženskej hrdinky v právnickom prostredí a života randenia okorenené "búraním štvrtého múru", si dáva záležať viac ako na tej nadľudskej zložke seriálu. V tomto je to úplne niekde inde ako napr. taký Loki. Napriek tomu si to rád pozriem a trochu sa zasmejem, niekedy. No ale tá Madisynn sa im minule fakt podarila. Stým budú musieť niečo v budúcnosti spraviť a "Wongers" tam nesmie chýbať samozrejme ;) ()

Frank2

Nevím co všem vadí, je to odlehčené, vtipné a nenáročné - no a co? Proč ne? Když po 4té epizodě ztratil Wandavision sitkomový formát tak se to nelíbilo...a tady to budeme odsuzovat? Nestydím se říci, že se mi tento seriál líbí a jeho lehkost koresponduje s komiksovou předlohou... ta byla velmi podobně laděná. ()

DanixonCZ odpad!

**Pozor, může obsahovat spoilery** Už ani nevím, co bych napsal... Po prvních dílech jsem čekal, že se seriál alespoň trochu rozjede. Velký omyl. Každý díl je tak trochu filler a jediná část, která mě doposud zaujala byl soud s Timem Rothem (Abomination). A 6. epizoda? Absolutní dno. Výplňový díl z prostředí svatby, kde se dějově vůbec neposuneme (opravdu nepočítám 10 vteřinové outro, kde se ukáže injekční stříkačka na krev). CGI pomalu jako z roku 2007 a vtipy... No, to je příběh sám o sobě. Jestli se u tohoto seriálu někdo dokáže zasmát, tak pouze fanoušci Přátel, kteří jsou zvyklí na výbuch smíchu pokaždé, co nějaká postava otevře dveře a nebo Ross mrkne. Zatím absolutní dno od Marvelu. ()

Zekiii odpad!

Prostě 31 minut nudy při které jsem checkoval Instagram, humor suchý akce to radši nemá smysl komentovat.:/MCU do nás cpe novou tvorbu téměř každý měsíc a takhle to dopadá že se vyrábí seriály bez vize a promyšleností. ()

Vampiroza

Zábavný díl. Pomalu se to blíží do finále a přitom je to taková blbina. Ale prostě zábavná. Nemůžu si pomoct. Osobně bych seriály od Marvel zrušil ale když už tu musí být tak proč ne. Pořád mě to přijde lepší než trapný Falcon a Winter Soldier ()

Johny203

S výnimkou prvého úseku s Pánom Nesmrteľným tu nebolo nič, nuda. Ale aspoň tu Maslany prvý krát nevyzerá na to že má tesne pred 50tkou ale naozaj na tridsiatničku, dokonca atraktívnu tridsiatničku. ()

jirikzaboj

Paradoxně je She-Hulk nejlepší v momentech, kdy She-Hulk není a Tatiana Maslany je jako Jen opravdu úžasná, vtipná, charismatická a velice zapamatovatelná a tato epizoda to potvrzuje nejvíce, protože v ní má sama za sebe velký screentime a opravdu se mi líbí její boj se sebou samotnou a jejím novým alteregem. Za mě je o dost víc boží jako Jennifer Walters a tvůrci si to podle mě možná ani neuvědomují a dávají logicky větší prostor She-Hulk. Nápaditost s novým případem byla opět nějak zbržděná a seriál z daleka nedosáhl toho, kam to tento případ o nesmrtelném člověku mohl vytáhnout. Opět škoda, jinak jedna z těch lepších epizod. ()