She-Hulk: Neuveriteľná právnička

Strelená, zelená, do týchto džínsov stvorená (E05)

(epizóda)
  • Česko Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (viac)

She-Hulk zisťuje, že Titania vlastní meno "She-Hulk" a žaluje ju za používanie ochrannej známky. (Disney+)

SidneyP odpad!

Myslím si, že kdyby vyfotili kus hovna a nechali to po 30 minut běžet na obrazovce, tak by tomu i tak místní MCU boy filmfanouch napálil 4 hvězdy (spolu s recenzí na min. 3 normostrany) s tím, že kvalita šla od předchozího dílu znatelně nahoru. Heh. No, já mám už dost. Každý další díl se seroš potápí dál a dál, a je to prostě absolutně na piču. To i ta Ms. Marvel byla sice sračka jak cyp, ale alespoň to mělo snahu mít nějaký příběh, kladné a záporné postavy atd. Tady si nejsem vůbec jistý, co ten seriál vlastně chce říct. O čem to je? Kdo je padouch? Proč jsou tam neustále dějové linky, které jsou tak zbytečnou výplní času? Já končim, prostě končim. Ty díly jsou tak na 1-2 hvězdy, ale když vidím, v jaké žumpě se toto dílko už nachází (a potápí se dál a dál), seru na to a dávám odpad. Servírujou nám sračky, dostanou sračku. Akcionáři z Disney, vyližte si prdel. ()

kitsuchan97

*3/10* Když už i samotný soudní případ postrádá jakoukoliv logiku, tak si říkám, jestli mám i nadále s tímto "skvostem" marnit čas ... ale zvědavost je přece jen silnější. Uvidíme, jestli se podaří seriálu klesnout ještě více nebo tohle bylo ono zrůdné dno. Jediný, kdo to může zachránit, je Matt Murdock ... což je smutné, když to má primárně táhnout She-Hulk. ()

Sany33

Príbeh: Zatiaľ čo Jen bojuje v súdnej sieny o svoju vlastnú značku Shehulk, jej kolegovia sa postarajú o to aby sa miestny módny návrhár superhrdnských dreskotov o ňu začal zaujímať. Prevedenie:  Toto je taká strata času. Tak ako predchádzajúci diel trocha zdvihol latku pomyselnej zábavy tak tu je zas vrazená hlboko pod zemské dno. Diel o ničom pre nikoho. Nikam sme sa neposunuli iba sme Jen pekne obliekli. A vlastne ani to ešte nevieme ako. 12% ()

warrenur

Nezdielam tunajsie "pohorsenie". :) Prave preto, ze ak trochu sledujete i streamerov a dianie na socialnych sietach, tak prave kradnutie, ci "poskvrnenie" obchodnych znaciek, mien, je bezna nechutna vec. Takze som to celkom so zaujmom sledoval. Skoda, ze nam neukazali vysledny "umelcov" produkt. "Majster-krajcir" bol rozhodne svojim prejavom dokonaly. :) 60% ()

tomik99

Pokud se seriál snaží být nástupcem "Tenkrát 20" či jiných snobských seriálů, musí na to trošku jinak. Tímto Marvel neosloví svou stávající fanouškovskou základnu a ještě hůř - nezíská ani ty nové diváky, protože ti radši zůstanou u zmíněné a o tři stupně kvalitnější "Tenkrát 20". Je to děs, nedá se na to dívat. A očima průměrného Evropana, který není zabořený Americe v prdeli, je to snad ještě horší. Opravdu se to nedá. Pamatujete si, jak si Daredevil opatřil kostým v první řadě na Netflixu? Marvel Studios nám jasně ukazuje zdvižený prostředníček, protože současné obstarání kostýmu snad nemůže myslet vážně. ()