Novým klientom She-Hulk je Wong, ktorý žaluje kúzelníka za neoprávnené použitie mystických umení. (Disney+)

tomik99

Asi si dokážu představit určitou skupinu diváků, kterým se to bude líbit. Z toho, co jsem zatím viděl, se jednoznačně jedná o nejlepší epizodu. Epizodní příběh na třicet minut, který měl začátek a konec, přinesl nějaké poučení, poselství a trošku nás uvedl, že právničina je u většiny superhrdinů naprosto neošetřená a neuchopitelná. Vlastně bych proti tomu nic neměl, jen mě to extra nebaví a nutím se do toho. Ale jak říkám, asi nejsem cílovka, to ale neznamená, že se to nemůže líbit ostatním. ()

SidneyP

Bohužel musím souhlasit s místními komentáři. Seriál je v polovině, a ačkoliv se snažím na to dívat tak, že je to prostě jen komedie, která nemá nijač zásadně posunovat MCU děj kupředu, tak prostě musím konstatovat, že... ani ten děj seriálu se nijač neposouvá kupředu. Je to milý, přitroublý (za mě ještě v tom pozitivním slova smyslu), ale jednoduše nechápu, proč tenhle seriál vlastně vzniknul. To samé si pochopitelně říkám i u jiných projektů (dívám se na tebe, Ms. Marvel). Týpci z Marvelu by si měli co nejrychleji sednout a zvolnit v tempu... a zkvalitnit příběhy nových, ale i stávajících postav. Bída, bída. ()

kenkaku

Tak tohle už je zlé… epizody mají sotva půl hodiny a POLOVINU času řešíme on-line seznamku pro Ona-Hulk? Vrchol debility. A ta druhá je trapnost nade vše (těch pár minut a hromada náznaků na zajímavý děj to nezachrání). Opět díky za Wonga co hraje Wonga a ta ”mluvící koza” určitě nebude to co jsme viděli v Thorovi ()

filmfanouch

Samotný název této epizody se může jevit trochu provokativně, snad dojmem, že by se snažil podat řečnickou otázku, zda právě tato podoba seriálu není pravou magií. Jak se ovšem She-Hulk: Neuvěřitelná právnička mohla po prvních dvou epizodách zdát slibně, třetí a čtvrtá epizoda zatím počátečnímu opatrnému nadšení krapet lámou vaz.   Koncept seriálu nadále nepřihazuje možnosti, kdyby se režie Kat Coiro mohla dvakrát projevit, She-Hulk ovšem začíná připomínat sitcom, který lomcuje s tím, aby byl vůbec vtipný. Účast Wonga v podání Benedicta Wonga sice svádí k zajímavé konfrontaci s nějakými těmi démony, prim tu ovšem hraje celá linka s randěním a tím, že se Jennifer Walters v podání Tatiana Maslany může na svém alter egu trochu svézt. I když je háček v tom, že i když noc strávená se She-Hulk zní jako zajímavá záležitost, problém je poté i v tom, aby někdo zkousnul samotnou Jennifer Walters bez zelené kůže navíc. Tatiana Maslany je pořád castingový úlovek jedna báseň, problém je v tom, že na ty nejzajímavější linky jakoby seriál stále čekal.   Snadno se dá argumentovat, že i když seriál sliboval feministické motivy, Jennifer Walters je prozatím vyobrazovaná jako žena, která ke své existenci očividně potřebuje chození do klubů a konzumaci alkoholu a randění, tyto motivy se ovšem nevylučují. Tato kritika opět vychází z omezeného a krapet sexistického pohledu, kdy do jisté míry nic nebrání tomu, že se silná a nezávislá žena ráda baví a nechce zůstat na ocet. Neuvěřitelná právnička tak i po čtvrté epizodě dokáže silný ženský charakter Jennifer Walters vyobrazit a její snaha žít se svým alter egem pořád funguje jako poměrně zajímavý koncept. Jen škoda, že se z toho zatím tvůrcům dvakrát nic zajímavého vymačkat nepodařilo a velká část epizody se točí kolem seznamky! Alespoň, že Megan Thee Stalion tentokrát chybí.   Zápolení s démony má poměrně hravou akci, Rhys Coiro se jako Danny Blaze dokáže celkem blýsknout a Madisynn v podání Patty Guggenheim nakonec není úplně na zabití. Na celé epizodě je ovšem nakonec přeci jen lákání na další epizodu, která představí poměrně zajímavý soudní spor, který pravděpodobně použije i nějakou tu satiru. Jestli teda měla čtvrtá epizoda nalákat na další epizodu, povedlo se jí to. Jestli měla být dvakrát zajímavá sama o sobě, víceméně selhala.   She-Hulk: Neuvěřitelná právnička má rozhodně nadále solidní potenciál, vypadá to ovšem, že až od druhé poloviny seriálu se výrazněji dokáže projevit. Čtvrtá epizoda měla po třetí epizodě napravit seriálu reputaci, úplně se to ovšem nepodařilo. Tak snad zbylých 5 epizod dojmy napraví.... ()

dr.horrible

Stále ma to v rámci guilty pleasure celkom baví, ale tie 90’s triky nebudú nakoniec hlavným problémom. Tým je zastaralý, sitcomový humor, vytváraný často bez vtipu, len chaosom. Postavy majú teatrálne príchody na scénu, najlepšie s rekvizitou v ruke. Zo scény odchádzajú pitvoriacie sa, často vo dvojici, uprostred hádky. Nemajú žiaden vlastný charakter, pretože slúžia len pre budovanie komediálneho sveta She-Hulk, a ja začínam byť dosť zvedavý, ako by toto šlo funkčne prepojiť v MCU s Avengers, alebo vlastne s hocičím vážnym. Teoreticky by to šlo kombinovať so svetom Hawkeya, Ant-Manom, či Deadpoolom, ale tí všetci žijú vo svojich reálne sa správajúcich realitách. Toto je fraška. ()

• Postava Madisynn (Patty Guggenheim) se stala tak populární, že si na internetu okamžitě získala četné skupiny fanoušků. (NiWi)