Jen začína pracovať v právnickej firme a musí zastupovať komplikovaného klienta ako She-Hulk. (Disney+)

kitsuchan97

*7/10* Z mého pohledu se jedná o malinko lepší díl než ten úvodní. Jen se potýká s prvními pozitivní i negativními dopady své přeměny. Trochu škoda, že se ty problémy vyřešily brzy a poměrně jednoduše. Tak to tak vypadá, že uspěchanost bude za mě primárním problémem celého seriálu (ovšem co čekat od epizod se stopáží okolo 30 min...). Co se mi osobně velmi líbí je, jak se "end-credits" sekvence mění na základě událostí  dané epizody - je to drobnost, ale i tak cením. ()

Rayen1

She Hulk je sympatacka, ať už v hulkovky podobě nebo v ty lidský. Problém, proč a tenhle seriál nižší hodnocení, je v tom, že mu úplně nesedí dvacetiminutova stopáž. Děj se vleče, a když už se začne něco dít, je konec a musíš čekat tejden na další díl. Stopáž měla mít 30 minut a scenaristi to neměli tak roztahat. Pak je tu CGI, který místy působí dost "staticky", She Hulk občas vypadá jako by vypadla ze hry, která je datovana někdy kolem roku 2010. No a nakonec tu jsou anti-feministicky trolove, který jsou pohoršený tím, že "She Hulk existuje a dělaj z Hulka ženskou"... Vy "experti", četli jste někdy komiksy? Je to tu už od osmdesatek... Někdy jsem nasranej sám na sebe, že vůbec čtu ty komentáře a internetový diskuze. ()

PKD

Paráda. O třídu lepší, než pilot,  u kterého jsem tím pádem musel změniti hodnocení, páč by to vůči tomuto dílu nebylo fér. Zdá se tedy, že si série v tomto díle našla svou tvář a to je moc dobře. Už jsem z toho cítil toho Slotta na 99%;-) Tim Roth samoz. squellý jako vždy a já doufám, že se na konec bude ve 3.díle přímo navazovati, už jen qulli jeho též zelenému alter egu. Mezititulková scéna opět palec nahoru a docela jsem znechucen z jejího otce, jak ji jako She-Hulk (to je ale blbý jméno, Bruceovi se ovšem líbí:) poněkud zneužívá. Myšleno lehce s nadsázkou. Special quest star Augustus Pugliese aka Pug. Snad s ním budou v budoucnu více pracovati. Ta jeho obhajoba Spider-mana je už legendární. To dáti do této série, tak se zblázním. Takže velká spokojenost a jen tak dál. A  taková drobnůstka na závěr....konečně jsem si všiml, že Jen/Hulk má opravdu tmavě zelené vlasy, tak jak to má býti. V pilotu bych totiž přísahal, že byly černé.;-) Už se těším na ty další hostovačky ostatních Marvel postav. Jen ta krátka stopáž alá anim. tv seriály, mě trochu štve. Jasně že sitcom nesmí míti 40 a více minut.:( ()

HERGImanCZ

Znatelně lepší než první epizoda. Přestože je první polovina této epizody dosti urychlená, ve druhé konečně začínáme dostávat hlubší zápletku s pár zajímavými motivy. Potěšil mě pomyslný návrat ke kořenům, protože Marvel konečně přestává přehlížet existenci Neuvěřitelného Hulka. Přestože dilema, jež zde hlavní hrdinka má, je nakonec rozuzleno dost rychle, potenciál toho, co bychom mohli v dalších epizodách vidět, mě dost láká. Jen bych ocenil trochu kreativnější práci se záběry, kde She-Hulk komunikuje s diváky. Není to špatné, ale rozhodně by se to dalo zvládnou lépe. V současné chvíli se tedy na pokračování těším, i když mě trochu děsí ta krátká stopáž, jež epizody mají, protože například této to podle mě dost ubližuje. ()

kenkaku

Takže jako ona nosí z elastenu (a spandexu) i kostým, košili, kalhoty, trencle a podprdu?! Tohle je prostě debilní. Dost blbě snáším i to, že z dvaceti-dvou minut (ano, tak osekaná epizoda je), se 2/3 epizody děje naprosté prd. Za fantastické považuji propojení s Neuvěřitelným Hulkem pomocí Blonskiho. To je ale tak jediné (a zachránilo to epizodu před odpadem). Neskutečná nuda. ()

• Když zoufalá Jenn (Tatiana Maslany) na notebooku hledá práci, na boku stránky můžeme vidět odkaz na článek, který zní: „Muž s ocelovými drápy zápasí v baru.“ Jde o narážku na Wolverina. Druhý odkaz zní: „Proč z oceánu trčí socha obrovského muže,“ což je první narážka na Eternals (2021) v celém MCU. (spacemaster)
  • Zkratka právní firmy GLK&H odkazuje prvními třemi písmeny na slavné komiksové tvůrce. G jako Martin Goodman, L jako Stan Lee a K jako Jack Kirby. (NiWi)