Svet Jen Waltersovej sa otriasa v základoch, keď pri nehode získa superschopnosti. (Disney+)

Pichloza

Celkem fajn začátek. Dospělý chlapce co nedokážou přijmout fakt že žena může být v něčem lepší než chlap to  ovšem hned naštve a o Jen začnou mluvit jen ve zlém. Naštěstí já nejsem ten typ co by si to bral osobně a i přes často dost meh CGI a trochu rychlej origin si to užívám. Tatiana jako She hulk je mega sympatická a s Ruffalem jsou super dvojka. Jsem zvědavej co za případy nám tenhle seriál nabídne a jak si vyhraje se schopností Jen mluvit s diváky. ()

LUKICKK

To jak She-Hulk přišla ke schopnostem je divný a pokud to není podle komiksu tak nechápu koho to napadlo. Samotná She-Hulk mi je nesympatická, ale to je asi pouze moje preference. Část s Brucem v Mexicu mě bavila, ale zároveň srala kvůli toho, jak si z něj dělala prdel a neměla žádný respekt. Hlavní příběh zde nebyl vůbec ani započat, takže to nemá cenu probírat. CGI u  She-Hulk je otřesný bohužel, naštěstí je tam Bruce, který ho má tak 100x propracovanější. Zatím dost průměr. ()

Chen

Jak se dalo čekat, seriál čelí review-bombingu, ale nezaslouženě. Očekávání jsem neměl velká s ohledem na zvěsti o chaotickém natáčení, ale nakonec jsem mile překvapen. Je to vtipné, není to přehnaně feministické, ale nebojí se to sázet na silnou ženskou hrdinku, triky nejsou doladěné, ale jsou lepší, než jsem se původně obával, odsýpá to a umí pobavit. A bonusem je odpověď na letitou otázku - Je Kapitán Amerika panic? ()

HERGImanCZ

Jednoduchý origin, který pobaví, ale neunikne častému problému současných ženských hrdinek. První epizoda She-Hulk od začátku neztrácí čas. Retrospektivně tu dostaneme příběh vzniku nové superhdinky, která si už od prvního pohledu dokáže prosadit svůj názor. Uzavření celé epizody do pomyslného rámce je poměrně svěží a tak trochu mě mrzí, že si tvůrci s touto retrospektivou a bořením čtvrté stěny nepohráli trochu více. Pokud jste skalními fanoušky Hulka, možná pro vás může být problém opravdu velké zploštění a odlehčení tohoto charakteru, který zde místy může působit až jako karikatura sebe sama. Rozhodně to ale není cítit tak šíleně, jako jsme toho byli svědky ve čtvrtém Thorovi, a mě to zde upřímně poměrně bavilo. Můj problém se samotnou epizodou se tak týká z menší části spíše až přílišné jednoduchosti děje, ale hlavně pak s představenou postavou, z níž máte pocit, že je bezchybná a neomylná. Když už je tu pak vystavena nějaké hrozbě, kde měli tvůrci šanci ji trochu více polidštit, zvládne ji bez problému na první dobrou. Jako origin to i přesto působí příjemně, jen doufám, že se v dalších epizodách dostaneme nové zelené hrdince trochu hlouběji pod kůži. ()

Prokop_Buben

První epizoda je v podstatě jeden velký flashback, krásně vysvětlující okolnosti. Tatiana Maslany v hlavní roli právničky Jennifer Walters je skvělá. To, že právě ona promlouvá přímo k divákům, je po vzoru Deadpoola tou vtipnou stránkou. Není však tak hubatá jako žoldák s rakovinou. Mark Ruffalo jako Bruce Banner nezůstává pozadu, ale oba dokáží předat i emoce vážnějšího typu. Jelikož více postav se v epizodě moc neobjevuje, stojí a padá všechno pouze na této nazelenalé dvojici. Co potěší každého věrného fanouška, jsou samozřejmě odkazy na předchozí filmy. Zde mají tyto reference i zajímavý přesah, respektive dovysvětlují některé věci. K vizuálním efektům nemám větších výtek. Snad jen do očí bijící záležitost s proměnou účesu She-Hulk. V lidské formě má vlasy kudrnaté, zatímco v ,,gamma formě" jsou podstatně delší a rovnější. Nicméně to, že Blonski po proměně kompletně přijde o vlasy, taky vlastně nikdy nikomu nevadilo. Tak o co jde, že… ()

• Tvůrci seriálu změnili původní origin postavy She-Hulk (Tatiana Maslany). V komiksech se z Jennifer stane She-Hulk díky dobrovolné krevní transfúzy od jejího bratrance Bruce Bannera / Hulka (Mark Ruffalo). V seriálu se však Bannerova krev dostane na Jennifer náhodou při nehodě. (NiWi)
  • V Brucově (Mark Ruffalo) domku v Mexiku lze zahlédnout helmu, kterou nosil v aréně jakožto šampión soubojů na Sakaaru. (NiWi)
  • Epizoda obsahuje bonusovou scénu uprostřed závěrečných titulků. (LUKICKK)