Po skúmaní zdroja jej nových schopností, Kamala a Bruno zisťujú, čo s nimi dokáže. Ale Kamalu rozptýli od superhrdinského tréningu, stretnutie s novým chalanom v škole, Kamranom. Svoje schopnosti si otestuje, keď bude čeliť nebezpečnej situácii, v ktorej ako jediná môže pomôcť. (Disney+)

Lenka.Vilka

V hodně momentech fakt správně trapný, přesně jak bývá právě puberta. Takže pokud nejste holka (nebo si tu dobu už nepamatujete) asi se vám to bude zdát jenom trapný. Trochu tréninku, nezvládání schopností, závěrečná akce a jedno velké překvapení, které překvapilo vážně jenom Kamalu. Ale s tím fakt nemám v plánu mít problém  ;) ()

drackula

Konečne to chytilo trošku švih, lebo potom rozporuplnom úvode, som sa musel do druhej epizódy trošku nútiť. Teenage ladenie z toho kričí a je logické, že to nesadne každému. Mne sa ale stále páči farebnosť a iskra ktorú to mám. A samozrejme zaujímavé je aj kultúrne zasadenie. 70% Disney plus ()

Mr.Baboon

Na MCU jsem vyrůstal, Marvel pořád miluju - jak MCU, tak komiksy. Ale na seriál Ms. Marvel se fakt těžce nechytám. A to jsem si její komiksy vlastně docela užil. Chápu, že když je mi čtvrtstoletí, tak už dávno nejsem cílovka a je asi dobře, že se skrze toto snaží přilákat i mladší fanoušky a další etnika. Ale na mě tohle prostě už nefunguje. Mám i pocit, že se tu akorát čím dál víc tlačí politika na úkor příběhu. A to mě už fakt nebaví. Jo a změna Kamaliných schopností mě taky sere. - 40% za vizuál, fajn CGI a protože je Iman sympaťačka. ()

DragonnCZ

Opět nářez jako minule! S minutáží si opravdu dávají, že nám Disney solí pomalu hodinový epky a takhle se mi to líbí. Spousta času na prokreslování postav, spousta času využívat vše potřebné a konec, kdy Kamala zachraňovala kluka padajícího s meštity byl úžasný, a konečně se Marvel vrací k tomu, jak mají superhrdinové fungovat. A samotný závěr? WTF. Tohle bude mega super. Dnešní epizoda 8,5/10 ()

oveckaoa

Žádné zlepšení žádné zhoršení v podstatě takový datadisk k prvnímu dílu. Kamala balí jakéhosi chlápka do toho pomáhá s volební kampaní známé. Zhruba 2 minuty zde zkoumá své schopnosti a zjistí, že ten náramek má od jakési příbuzné o , které se nesmí mluvit a  na konci zachrání jakéhosi spratka (kdyby ho nechala umřít dám automaticky 5 hvězd škoda co za prase jí zmrzlinu s pizzou? ).  60 procent ()

• Kamala (Iman Vellani) tancuje na píseň „Be My Baby“ od The Ronettes, kde první verš odkazuje na právě proběhlou párty, kde potkala Kamrana (Rish Shah). (Kubaaa97)
  • Otec Kamaly (Mohan Kapur) se zmíní, že rodina pochází z Karáčí. Ze stejného města pochází i herečka Iman Vellani (Kamala Khan). Jedná se o největší město Pákistánu. (Karlosik_4)
  • Když Kamran (Rish Shah) skáče ze střechy, tak začíná znít skladba Keep on „Movin‘“ od B. Stewa. V prvním verši zní „I’m gonna keep on flying.“ (Kubaaa97)