Americký rodinný film o tom, že nejen hodné děti mají své anděly strážné.  Eddie je mladistvý delikvent, toulá se, ignoruje matku a kamarádí s partou špatných kluků. Ale v jádru to není úplně zkažený chlapec. Jedna lotrovina však pro něj skončí vážnou nehodou. Eddie se dostane do nebe a pod vedením anděla se vrací na zem, aby napravil, co se dá. (oficiálny text distribútora)

Siegmund

Děj filmu je velmi jednoduchý, primitivní až naivní. Lépe však bude označit jej jako pohádkový. Snad právě pro tuto jeho prostoduchost se podařilo do filmu vměstnat velmi hodnotné myšlenky. Herecké výkony slušné. Také dabing je docela dobrý. Celkový dojem z filmu je velmi pozitivní. Film určitě stojí za zhlédnutí. ()

Skuby47

Pohodový rodinný film pro mládež se zajímavým výchovným podtextem. Námět sice není originální, ale najdou se zde humorné i napínavé chvilky. Už i myšlenka, že nad každým z nás bdí anděl strážný, jakkoliv je neuvěřitelná, je potěšující. Milý film. ()

slunicko2

Lehký doják o síle odpuštění. 1) Milý přímočarý snímek mě dojal k slzám. Pohádky o napravených hříšnících jsou tak sladké... 2) Velký podíl na úspěchu má 15letý charismatický a půvabný Vincent Paul Kartheiser. Tehdy asi netušil, co se z něho stane - odmítá vlastnit auto, jíst maso a mít děti. Možná i proto je internet plný spekulací o jeho možné homosexualitě. 3) Vítejte v andělské sekci. Pro nebeský chór zmáčkněte jedničku, pro božský zásah dvojku, pro kancelář trojku... ()