Shadowed

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
Švédsko, 2020, 3 min

Lotta Losten

Lotta Losten bude muset čelit nejen svému strachu, ale hlavně temným silám ukrytých ve stínech. (SOLOM.)

tron

Určite to má niečo do seba, ale v minulosti som určite videl aj údernejšie hororové kraťase. Ostatne, aj od tohto režiséra. ()

Psychor

Sandberg opět recykluje sebe samého. Jakožto zdejší hororový expert rozhodně tento zoufale neinovativní a neatmosferický kraťas nemohu doporučit k projekci a uděluji mu prachbídnou jednu hvězdu. ()

dr.horrible

Tak údajne prvý film, ktorý vznikol počas Corona karantény. Sandberg ho natočil u seba doma, s pani manželkou v hlavnej úlohe. A je to fajn. Už sa nemôžem dočkať kedy celá tá vec okolo komunistickej chrípky skončí, ja budem môcť odletieť niekam do G, obnovia natáčanie Stranger Thing 4, a Sandberg konečne natočí ďalší horor. Celovečerný. Nech dokáže, či je lepší jak Wan. ()

SOLOM.

Je pěkné když filmaři točí (točili) i během corona krize a navzdory všem zákazům a nařízením mohli divákům nabídnout nějakou tu podívanou (byť jen krátkometrážní tvorbou). David F. Sandberg se vyžívá v kouscích na podobné téma, ale prozatím to funguje, tak proč ne. I tento stínový teror v bytě měl své světlé okamžiky a dobrou atmosféru. ()

BROKEN_

Zajímavý krátkometrážní horor, který dokáže znepokojit, až jsem si kladl celou dobu jednu otázku - " Šlo by z toho udělat celovečerák, jako z Lights Out?" - bylo by to určitě zajímavý. Každopádně povedený kousek, který mi na ty 3 minuty dokázal nahnat husinu. Takže nice. Jen tak dále Sandbergu, ty horory umíš. :) ()