Protože je v sázce stálé místo v prominentní investiční bance Pierpoint & Co, dělají noví absolventi vše pro to, aby dokázali, že jsou nepostradatelní. (HBO Max)

Pozerac

Po prvej časti za 4 hviezdy, presne takto to v živote chodí, za každú cenu sa vyšplhať hore na teplé miestečko, moc, prachy a intrigy, pre diváka atraktívny námet zo sveta veľkých financií, vrátane postavičiek typu andílek-debílek a odkazov na to, že bez správneho prízvuku to nejde ľahko. Každú chvíľu som čakal, že vojde Joker a povie: ,,Naša skupina je malá, ale s veľkým potenciálom pre agresívnu expanziu, takže kto z Vás vážení by sa k nám rád pridal, máme teraz voľné len jedno miesto, takže usporiadame konkurz“ a hodí im tága, aby si to medzi sebou rozdali. ()

Fifer

Lena Dunham is back! Lena konečně přestala kázat a moralizovat na Twitteru, což je slabost většiny hollywoodských celebrit, a začala zase něco dělat. A ukázala, že točit stále umí. Vypadá to na slibný seriál o mládeži na burze. Mělo to spád, bavilo mě to. Ale jak píší jiní, to téma není nové, takže žádná extra třída to zatím není. ()

Marze

Částečně je popisován finanční sektor, který dnes jen parazituje, ale z větší části život postav seriálů. Život postav se týká hodně jejich pracovních ambicí a jejich zájmu o příživnickou spekulativní burzu. A zájem o sex. Pobavila mě slečna, která byla v posteli odmítnuta. načež si před mobil na Instagramu okamžitě sjednala jinou schůzku. Do hlubších motivací postav není moc vidět, stejně také do jejich zázemí. Hlavní hrdinka se stává oblíbenkyní šéfa, takže je otázka nakolik se bude muset hrbit. Seriál pěkně dynamicky odsýpá a nemá nouzi o zajímavé situace a dialogy. ()