Vracíme se do posledních dnů Arthura Leandera, kdy se znovu setkává se svou ztracenou láskou Mirandou Carrollovou, nezávislou umělkyní, která právě dokončila své životní dílo, grafický román "Stanice 11". (HBO Max)

Anderton

Pokiaľ ste boli zaskočení, že hneď v prvých minútach seriálu umiera postava Gaela G. Bernala, tak si tohto herca v tretej epizóde užijete, samozrejme v retrospektívach, dosýtosti. I keď nie je jej hlavným protagonistom, tým je jeho láska Miranda. Ocitáme sa v momentoch začiatku epidémie a niekoľkokrát sa vrátime niekoľko rokov späť. Čiže venujeme sa zase iným postavám ako naposledy, ale opäť je v centre herectvo a umenie všeobecne. ()

meda2016

Třetí epizoda má s rozmyslem získat opadlou pozornost a vzbudit zvědavost, kam příběh směřuje a jestli stojí zato vydržet. ... Střídání údobí má vývoj událostí zahustit. Nic podstatného jsem se nedozvěděl - Arthur a autorka komiksu Stanice 11 se citově znali. ()

DJMaroko

Shakespeara jsem nečetl (a taky nikdy nebudu) a ty dřisty v tomto seriálu se patrně asi točí okolo jeho děl. Američané se evidentně strašně rádi v jeho dílech shlížejí, hrají jeho díla, citují a to je přesně to co mě nebere. Toto hlavně drama co si hraje na velkou hloubku a nudné dialogy asi ani nedokoukám do konce. Je to spíše pro uvědomělé intelektuály a knihomoly ...né pro takového sci-fi maniaka jako jsem já. Je to prostě nudááááá. A to málo z PostApo světa nestačí. ()