S Mirandou a FBI v patách Cassie zapojí Maxe do plánu, který zahrnuje vloupání, počítačové podvody a příliš mnoho vodky. Annie je nucena oplatit laskavost klientovi a hrozí, že Meganina tajemství vyjdou najevo. (HBO Max)

Anderton

Cassie sa dostáva kde chce, pretože zhodou okolností sa náhodou spozná s ľuďmi, ktorí sú majstrami práve v tom, čo potrebuje. Neberte to ako kritiku, je to súčasť hry tohto hravého seriálu. Výsledný ortieľ ale môže prísť až v závere a pri nejakej tej pointe, tentokrát mi to pripadalo trochu viac zmätočne nakrútené, ako napríklad naposledy. ()

Lenka.Vilka

Já nevím, ale každý druhý den se vracím do bytu. Raději tomu říkám "okna roztržitosti" než že jsem blázen.Takže svým způsobem obdivuji, že má Cassie takovou paměť při svém "životním stylu". Za to palec nahoru :) ()

Necrotongue

Když si odmyslím všechny ty příznivé náhody a až příliš očividné nesmysly, musím uznat, že jsem se u páté epizody celkem slušně bavil. Tedy, ne že bych přímo hopsal samým nadšením, ale tvůrci mi už jasně ukázali, že může být podstatně hůř. Seriál evidentně patří mezi záležitosti, u nichž vaše mozkové buňky nezhynou vyčerpáním, ale pokud hledáte něco nenáročného na líné odpoledne, tohle by mohlo vyhovovat. / Poučení: "Jestli tam budou psi, pár dní nežrali, budou slabí." Hmmm, nebo hladoví. ()

Marze

Cassie se ráda pohybuje v mužské společností a dost chlastá. Její chování je dosti iracionální. Moc jsem s hrdinkou nesympatizoval. Naštěstí má smysl pro humor. Vizuál je působivý a dělá ze seriálu nadprůměrný zážitek. ()