Cassie je konfrontována s nepříjemnou pravdou o své cestě ke střízlivosti. Megan se při návštěvě matky snaží sblížit s rodinou, ale doma není příliš vítána. (HBO Max)

Necrotongue

Po kratší, nucené pauze jsem se dnes mohl vrátit k seriálu a šestá epizoda druhé série na mě působila podobným dojmem jako předchozí díl, takže jsou z mého pohledu tři pěkné pěticípé na místě. Já se považuji za jedince, který má pro leccos pochopení; je mi jasné, že se člověk může ve vztahu z různých důvodů nudit- může ho nudit partnerka / partner, může se naopak nudit ve chvílích, kdy vedle sebe tuto osobu zrovna nemá, což si může začít kompenzovat například adrenalinovými sporty nebo bokovkou- to fakt dokážu pochopit. Špionáž pro KLDR už je za mě ale přece jen přes čáru. Takže jsem ve výsledku dostal očekávanou porci naivity a děje, který mi zrovna nepřetěžoval mozek, ale na druhou stranu to bylo celé vlastně docela zábavné. / Poučení: Alkoholik se dostává do vážných psychických potíží (které si uvědomuje) až ve chvíli, kdy se snaží s alkoholem skoncovat. ()