Letuška - Série 2

(séria)

Cassie Bowdenová nyní vede střízlivý život v Los Angeles a ve volném čase pracuje pro CIA. Na zahraniční misi se nečekaně stane svědkem vraždy a zaplete se do dalšího mezinárodního spiknutí. (HBO Max)

Chrustyn

První série byla trochu neprávem opomíjená ale zdařilá kombinace thrilleru a komedie. U druhé série potěší, že příběh je úplně jinak vystavěný s ještě více se přibližuje Hitchcockovi ale zklame tím, že je konci začne zapomínat na nějakou napínavou zápletku a stává se dramatem. Hlavní hrdinka je i za střízliva sympatická a zábavná ale po vydařeném úvodu, seriálu výrazně spadne řetěz. ()

Isherwood

První řadu jsem bral jako sympatickou hříčku, která vlastně ani moc netoužila nikam pokračovat. Ale ta záměrně přepálená špionská linka, ty povrchně líbivé hrátky s kamerou a střihem, fantastická Kaley („umím zahrát 2 výrazy, ale zužitkuju je na max!“) a hlavně alkoholoví démoni v abstinenčním deliriu, které jako kyselina rozleptávají osobnost i vztahy kolem, to vše mě bavilo vlastně víc, než prvně. ()

Te_reza

Tohle je fakt slabý odvar. Celý seriál byl postavený na neschopnosti Cassie o čemkoliv mluvit, kdyby otevřela pusu a popsala problémy tak jak jsou, bylo by po všem v prvních dvou dílech.  První série byla příjemný oddychový seriál se zajímavým příběhem. Tohle je 6h bizáru.  Oceňuji práci se střihem, to mě hodně baví. I když jde o pouhé natahování stopáže. ()

Necrotongue

Po první sezóně jsem si od druhé řady mnoho nesliboval; očekával jsem spíše výrazné zhoršení, ale ve výsledku se ukázalo, že tvůrci v podstatě udrželi laťku na původní úrovni, a to pro mě bylo příjemným překvapením, které mi narušilo až nevyvedené finále. Jasně, byla tady i jiná chabá místa, ale vyrovnávaly to mnohé zábavné momenty, takže můžu konstatovat, že i napodruhé šlo o nenáročnou oddechovku, která mě i přes občasná škobrtnutí vcelku pobavila. Až na ten závěr... / Poučení: Přísně tajné státní záležitosti sdílej jen s nejbližšími přáteli a rodinou. ()

Arkagas1989

Upřímně mě druhá série bavila mnohem víc, než první. Cassie podstupuje léčbu a tvrdí svému okolí, že už se rok nedotkla alkoholu. To samozřejmě není úplně pravda, ale všichni jsme jen lidi a každý máme nějaké přešlapy. Po první sérii a jejích událostech se z Cassie stává tajný agent CIA, která ale i nadále má svou standartní práci letušky, protože jejím hlavním úkolem je sledovat cíl na cestách.  Nebylo by to ono, kdy se vše totálně nezamotalo a Cassie nezačalo zase harašit v hlavě, takže místy je to dost zmatený, ale vtipný, místy je to úplně jasný, ale dost smutný. Není to ani komedie, ani thriller, ani detektivka, je to prostě příběh, který tak nějak plyne, ale žádný wow efekt se nekoná. Jako oddechovka na pár večerů to funguje, ale že bych si ji někdy měla nutkání pustit znovu, to asi ne. ()