SonGokussj

Těžko hodnotit. Ze začátku mi to přišlo jako další Mirai Nikki, pak se to malinko zkomplikovalo, poznalo se pár nových lidí (nudné 2 episody), velké překvapení transformace, opět nuda s lidmi a poslední 2 episody konečně částečně odkryly zatím nevysvětlenou minulost. Vcelku jsem se na další díly těšil, ale abych byl upřímný, nemá to žádný větší hluboký smysl. Akční sexy/ecchi shounen, kde se z bojácného brýlovce stane nekompromisní agent. Méďa? 45 % ()

Kikyo

Tak do půlky mě to docela bavilo. Pak to začalo být čím dál nudnější a ke konci mě navíc naštvalo celý "vysvětlení": Věci se zkomplikovaly a já se v tom úplně ztratila, protože tak dementně podaný rozuzlení jsem snad nikde jinde neviděla. Jestli to má mít ještě pokračování, tak OK, ale podle mě šla i tato série udělat tak, aby to mělo hlavu a patu. ()

Katakimiku

Na začátek chci říct, že mě vážně mrzí, jak hezká je zdejší audiovizuální stránka, protože já to anime dokoukat nedokážu. Hlavně akční scény vypadají fakt krásně! Příběh ještě tak nějak ujde, od počátku anime máme naznačeno pár záhad a tajemství, které mě vlastně i zaujaly. Postavy jsou pak už značný podprůměr. Hlavní hrdina je klasický a průměrný stydlivý kluk, ale nejvíc mě rozhodně štvala zdejší ,,waifu". Postava, která existuje snad jen za účelem fanservisu, kterého je tady opravdu hodně a dělá celé anime téměř nekoukatelným. Je dokonce otravnější než v Highschool DxD, kde si z toho prakticky dělají skoro srandu, že nenechají 2 minuty bez přiblíženého záběru na poprsí. Ale tady je extrémně zbytečný a maximálně rušivý. Tohle je poprvé, co jsem kvůli něčemu takovému dropla anime po 3. dílu. 3.5/10 ()

Scalpelexis

[Shlédnuta 1 epizoda, drop] That time I got reincarnated as a pervert furry. Anime o vražedných hrách jsou stále v módě a Gleipnir obsahuje podobné nelichotivé vlastnosti jako jiní předchůdci: Postavy méně sympatické co vosí hnízdo o složení nuzák a psychouš, které by nepřelstily nudlovou polévku. Autor mangy se hodně soustředí na uslintaný ženský fanservis (sebevražda s rozepnutou košilí?) a ono vůbec..měnit se v obrovského plyšáka s revolverem v kapse? He? ()

Jeoffrey

Scalp má pravdu, toho cringe je tam i na můj vkus příliš, fan servis je tam taky cpaný na sílu a ne zrovna vkusně a protože mi jedna "dobrá duše" v jisté diskuzi vyzradila co se bude dít dál (abych moc nespoiloval, tak řeknu jen "two in one" - pokud jste viděli první díl, tak vás to muselo napadnout a pokud jste neviděli nic, pak vám to řekne houby...), tak musím s politováním také přiznat, že ani mě u tohohle kousku neuvidíte. Drop po 1. díle ()