Debra, Debra a Debra jsou tři velmi zaneprázdněné ženy, které se jmenují stejně. Žijí na bohatém předměstí Lemoncurdu a dělají spoustu zajímavých věcí, takže jsou velmi vytížené. (HBO Max)

JamesSi

Three Busy Debras mělo dvoj-premiéru s Tim a Ericovým Beef Housem, ale Debry je zatím mnohem lepší a vtipnější. Bizarní surreálný humor, který paroduje všechny ty pořady o bohatých ženách v domácnosti mi seděl víc než docela líná varianta na zombifikované sitcomy od dua Tima a Erica. Zatím teda viděny jen dvě epizody, ale obě dost dobré (vyřešení zabití pool boye a hvězdicový kroužek). Narozdíl od Beef Housu je tu taky víc prostředí, rozpočtu a celé to nepůsobí jako improvizace. Záběry mají smysl a působí to promyšleně. Občasné "drsné/edgy" vtipy taky působí lépe než prvoplánové "nechuťárny" z Timova a Ericova díla. Byl jsem fanoušek některých Tim/Erikových seriálů, ale fakt se docela různí v kvalitě (Awesome show a Bedtime Stories jsou podle mě fajn, ale jejich miliardový "film" a Tim Goes to Mayor byli celkem shit). Beef House je však na ně docela průměr - není to od nich nejhorší, ale taky ne nejlepší. Debras jsou oproti tomu docela svěží vítr a ta jejich "naivita" je pro mne docela vtipná. ()