Take Back

Zara (Gillian White) a Brian (Michael Jai White) žijí dokonalý život na malém městě, když tajemný cizinec ze Zařiny minulosti unese jejich dceru a oni teď musí závodit, aby jí zachránili život. (mokelembembe)

Rominator

Film je zajímavý snad jen tím, že Gillian White (Zara Rollins) dostane v akčních scénách více prostoru než její manžel Michael Jai White (Brian). Mickey Rourke (Patrick) tady vypadá opravdu hrozně a je si v obličeji podobný čím dál méně. ()

Kushina

Reálně v rámci akčních filmů naprostá katastrofa. To že Rourke hraje záporáka, na to jsem si už zvykl, ale že legenda bojových uměný předvede za celý film 2 kopy a jinak je to ušmudlaný starý fotřík, co vypadá jako ajťák, tak to mám dost. Celému filmu vlastně velí černoška, kterou Jai white učí bojová umění a ve výsledku tam předvádí veškeré akční akce. Ne, reálně tenhle film byl sice příběhem jakš takš logický a ucházející, ale v rámci akce to fakt byla katastrofa a nuda. 30% ()

Lacike

Zvláštny bizár. Trochu drámy, trocha krimi, štipka akcie. Film v ktorom sa objaví , Michael Jai White, ale v akcii nič nepredvedie, zato jeho skutočná žena sa ukáže v pár bitkách. Nič extra, ale rozhodne to je vrchol filmu. Ďalej sa tu objaví skutočný Nick Vallelonga, podľa ktorého príbehu vznikol Oscarový Green Book, vyžratý chlapík s takým komickým účesom aký nosí Cival alebo niekto, kto podľa hlasu strašne pripomína Mickey Rourkea, ale podľa xichtu fakt neviem, či to je on. Takže výsledkom je ďalší lacný poloamatérsky film a celkom by ma zaujímalo akým spôsobom a či vôbec sú tieto sračky rentabilné, že ich vzniká tak strašne veľa. 3/10. ()