Kozmický hriech

• Česko Kosmický hřích (viac)

Píše se rok 2524. Ze vzdálené planety zrovna přišla zpráva, že se podařilo uskutečnit první setkání s mimozemskou civilizací. Armáda musí ihned zareagovat, aby odvrátila hrozbu mezihvězdné války. Osud lidstva je v rukou sedmi odvážlivců, kteří se vydávají na unikátní misi. Věří v nejlepší, ale připravují se na nejhorší. (Filmbox)

Likan7 odpad!

U Willise to tak nějak už čekám. Jemu je stejně všechno fuk a jediný, o co mu jde, jsou šeky, aby mohl zaplatit tu vilu s bazénem. U Franka Grilla mě to ale mrzí. Ten chlap na drsňáky s kvérem má s přehledem. Nikdy to nebude áčková hvězda, ale už několikrát ukázal, že prostě umí. Tak proč se proboha sejří do takových sra*ek?! Od 30. minuty je film prakticky nekoukatelný a jen čekáte, jestli tomu vůbec někdy bude konec. Těch 90 minut má pocitově tak 300. ()

DoubleJack

Ne nadarmo existují tři železná pravidla týkající se situací, kdy sedíte v pátek večer v baru, klopíte jeden panák za druhým a už to začínáte cítit v hlavě. Za prvé: nikdy neodepisujte na pracovní e-maily, protože ne každý bude mít pro vaší upřímnost v pondělí pochopení. Za druhé: ta hezká holka, co stojí opodál ve skutečnosti tak hezká být nemusí, takže si jí nikdy nevoďte domů. A za třetí: pro lásku boží: nepište scénář k filmu, protože výsledek nebude dávat vůbec smysl. No a tuším, že tak si jednoho dne scénárista a střihač tohoto filmu řekli, že je dobrý nápad spolu zajít po šichtě na jedno a minimálně jedno z oněch pravidel porušili. ()

pursulus odpad!

Hřích.¬         Název snímku svádí k lacinému přirovnání mezi ním a sledováním snímku, nicméně v tomto případě je toto přirovnání naprosto přiléhavé. Herec B. Willis táhne snímek už pouze svým jménem, vidím to tak, že konec jeho kariéry je nezáviděníhodně nepovedený. Celek mi připomíná amatérské snímky, jichž jsem několik shlédl a z nichž všechny až na příslovečnou výjimku byly natočeny vskutku amatérsky, s odstrašujícími scénáři, herci i vším ostatním. K dokonání neštěstí se režie v poslední třetině snaží napodobovati novodobou techniku "pomalého napětí" (budovanou hudbou a pomalým sledem záběrů, modernost, kterou ze srdce nesnáším, neboť je úpadková a obecně nefukční). Navíc zde není ani stopa po nadsázce, snímek se opravdu snaží působiti důležitě, což je, vzhledem k jeho provedení, jediný druh humoru, který obsahuje. ()

rublik05 odpad!

Zpočátku jsem si říkal jo, tohle nevypadá zas tak hrozně, mohla by to být příjemná sci-fi podívaná. Opak je pravdou. Celý film je jeden velký bizár, naprosto nevkusný a otřesný. A to jsem si blbec říkal, že po loňském "hitu" Breach už Willis hlouběji klesnout nemůže. Je mi jasné, že jeho účast je brána pouze jako plakátové lákadlo pro diváky, kteří by jinak o film ani nezavadili. To však neomlouvá jeho otřesné herecké výkony, které, bohužel, zde podává většina hereckého ansámblu. Od začátku mě fascinovaly odporné laciné efekty, vizuální stránka místy až komická a do toho všeho ti tajemní a drsní marťani. Kdyby se alespoň snímek nebral tak vážně a nevytvářel tak parodii sebe sama. K příběhu toho ani nelze moc napsat, jelikož většinu času absolutně nedává smysl, stejně jako dialogy, které jsou doslova tragédie. Když si představíte nejhorší film, jaký jste kdy viděli, tak i ten je zábavnější, než tahle slátanina. V zájmu zachování zdraví rozhodně nedoporučuji. 0/10. ()

BOURQUE

Je čoraz smutnejšie vidieť, že kam sa za tie roky „prebojoval“ jeden z ikon deväťdesiatych rokoch. Nehovorím, že Bruce Willis sem-tam („náhodou“) sa neobjavuje aspoň v priemerne lepších filmoch, ale Bohužiaľ, holou pravdou je, že veľkú porciu jeho filmových angažmánov tvoria filmy z kategórii „C“ a „D“. Príkladom je aj aktuálny sci-fi „Cosmic Sin“. Ten síce sa začne nádejne a budí pocit toho, že to bude pozorovateľné béčko. V druhej polovici sa však zrúti všetko a z celého filmu sa stáva takmer nepozorovateľný zmes stokrát videných riešení a vecí, ktoré sme už „videli niekde inde“. Jedna menšia hviezda za aspoň mierne lepší začiatok, ale ináč keď máte na výber, tak tento snímok kľudne vynechajte. P.S.: Spolupráca režiséra E. J. Drakea a herca B. Willisa ešte bude pokračovať minimálne v ďalších troch filmoch. Ajaj! :( Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

• Snímek byl nafilmován během března 2020 v americkém státě Georgia, konkrétně se točilo ve městech Atlanta a Norcross. Hlavní natáčení pak skončilo těsně před vypuknutím pandemie covid-19. (fiLLthe3DD)
  • Bruce Willis (James Ford) za film obdržel honorář ve výši dvou milionů amerických dolarů, přičemž všechny své scény zvládl natočit za pouhopouhé dva dny. Rozpočet snímku byl zhruba 20 milionů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)

Byly uděleny Zlaté maliny

Byly uděleny Zlaté maliny

27.03.2022

Jak už bývá každoroční tradicí, den před rozdáním zřejmě nejprestižnějších filmových ocenění, jakými jsou Oscary, přichází i udělení nejznámějších anticen. Zlaté maliny každý rok směřují nejhorším… (viac)

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

Hvězdy kultovního snímku Pulp Fiction Bruce Willis a John Travolta si po necelých třech dekádách zopakují spolupráci. Oba se totiž objeví v novém akčním filmu Paradise City. Snímek chystá režisér… (viac)