Po stopách vraha

• USA Midnight in the Switchgrass (viac)

Agenti FBI Karl Helter a Rebecca Lombardiová prošetřují případ obchodování se ženami. Pátrání je zavede až na Floridu, kde s pomocí místního strážce zákona Byrona Crawforda navíc nečekaně narazí na stopu sériového vraha. Oba případy se začínají prolínat. Rebeccu někdo unese a Karl s Byronem mají pouhé čtyři hodiny, aby jí zachránili život... Snímek vznikl na motivy skutečného příběhu sériového vraha a násilníka a mezi obsazením najdeme takové hvězdy jako legendu akčních filmů Bruce Willise či Megan Foxovou, která se svou rolí ve snímku po delší pauze vrátila na obrazovky. (Filmbox)

Taškář

Nechápu proč někteří místní kašpárci mají potřebu kopat do Willise. Je nemocný a končí, tak si na něj kamarádi vzpomenou s drobnou rolí aby měl radost ve svém odcházení. Z minulosti známe spousty skvělých českých herců, kteří skončili v zapomenuti v ústavech a neštěkl po nich ani pes. (Pivec, Brejchová, Gollová Budínová atd ... ) Jednou nás to čeká všechny. ()

b.dragonfly odpad!

Megan Fox coby plastová nafukovací panna napíchaná botoxem tak okatě, až se divím, že jí při některé z "akčních" scén nevypadl lícní implantát. Tisíckrát ohrané klišé v podobě vraždícího řidiče kamionu, který má spadeno na prostitutky a banda neschopných poldů. Co v té sračce dělal Bruce Willis, to se radši ani neptám. Hudba ve filmu tak pitomá a nehodící se, až mi cukaly koutky. Bez atmosféry, bez napětí, prostě nic. Nothing. Za co, Bruci, za co.. Vzpomeň na svá mladá léta a něco s tím dělej, protože tohle se nedá! ()

Tom Hardy

Výjimečný případ filmu Bruce Willise z posledních let, kde si odehrál všechny scény sám. Je jich nicméně tak sedm, z toho dvakrát sedí v autě, dvakrát v bistru a jednou v nemocnici, přičemž jeho detektiv asi (a asi je třeba brát s velkou rezervou) měl sloužit jako mentor, ale ve výsledku jde o postavu, která kdyby tam nebyla, tak by to na celkovém vyznění vůbec nic nezměnilo. Zbytek je tuctová kriminálka s použitelným vizuálem (rozhodně to nepůsobí vyloženě lacině) s minimem vyšetřování a maximem záběrů na obličej Megan Fox. Emile Hirch nicméně není vůbec špatný a jeho role je připomenutím toho, že by si zasloužil mnohem lepší projekty. ()

BOURQUE

Debut Randalla Emmetta, producera nízkorozpočtových a nízkoúrovňových filmov, ako režisér! Film sa snaží priblížiť sa k známejším klasikám daného žánru. Je však od začiatku jasný, že takéto šance sú len utópiou. Bohužiaľ, herecky najslabším článkom je Bruce Willis, Megan Fox, v rámci možností, je celkom akceptovateľná. Tú solídne dopĺňa Emile Hirsch. Príbeh s jasným vedením, bez nečakaných momentov a prekvapení. V danom žánru existujú aj filmy, ktoré majú viac chýb a mali aj horší výsledok. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

oveckaoa

Chlápek v Pensacole zabíjí prostitutky a policie ho nemůže najít tak ho chytá Megan Fox a Bruce Willis. Tenhle film je jeden kástingový fail Megan se na drsnou policistku absolutně nehodí a úvodní scéna kde mlátí jakéhosi pasáka je spíše k smíchu Bruce řešit nebudu těch 5 minut co tam má nestojí ani za zmínku , ale probereme si policistu co to taky vyšetřuje jelikož ten vypadá , že by se hodil maximálně někde za pokladnu supermarketu (neurážím ty lidi co tam dělají urážím ho). Konec už je parodie sama o sobě jelikož pokud záporák někoho unese a dá mu takový prostor utéct  tak je minimálně postižený o způsobu jeho likvidace se ani nezmiňuji. Je to lepší než cca poslední 3 filmy s Willisem co jsem viděl tak za to 40 procent. ()

• Produkce filmu byla na nějaký čas pozastavena kvůli pandemii koronaviru. (SONY_)