Federální maršál Chaddock pomáhá farmářům v boji za jejich práva na vodu.
Farmy v celém údolí u města Gloryhole v Montaně jsou závislé na jediném přítoku. Ten teď ohradil přehradou spekulant Rep Marlowe, který tím chce vyhnat osadníky z jejich statků a půdu, kterou by novým výnosem vlády brzy získali do vlastnictví, přepsat na sebe. (dopitak)

WesternMan

Pěkný klasický western, který vypadá spíše na padesátá léta než na rok 1968, potěší zejména sympatický leč postarší hlavní hrdina, nepříliš překvapivá, ale rychlá a dobře napsaná zápletka, zkrátka příjemný film, který si nehraje na nic víc než čím je. Určitě doporučuji každému kdo má rád westerny, za mně pěkných 72%. ()

dopitak

Solidní příběh, ve kterém se sice nedočkáme příliš překvapení, saloon a město jsou ale vyobrazené dobře a celá zápletka je docela věrohodná (častý to bol filmů z divokého západu). Informace pro dabingforum: V českém znění: Michal Pavlata, Helena Friedrichová, Petr Štěpánek, Vladimír Kudla, Jiří Schwarz, Zlata Adamovská, Rudolf Jelínek, Miloš Vávra, Dalimil Klapka, Karel Chromík, Petros Alexandridis, Filip Čáp, Ludvík Král, Jiří Valšuba. Překlad: Renata a Tomáš Studení Zvuk: Aleš Přibyl Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková Dialogy a režie: Julius Matula Českou verzi pořadu pro CET 21 spol. s. r. o. v roce 1999 vyrobila Česká produkční 2000 a.s. ()