Kiši Keičitaró je pohledný, ale excentrický patolog, u kterého platí co na srdci to na jazyku. Je mu jedno, kdo ten druhý je, pokud s dotyčným nesouhlasí, dá to pěkně najevo, jestliže je to v zájmu medicíny či pacientů. Kvůli tomu všemu si většinou místo spojenců udělá nepřátele. (Zíza)

Lex.San

Vím, že se budu opakovat, ale opravdu nemocniční prostředí v doramách nevyhledávám *-*. Jenže ve Fragile hraje Takei Emi, takže díky ní jsem zkusil překonat své předsudky. Musím říct, že výstředních doktorů jsem už v rámci seriálů několik viděl, ale Kishi-sensei mi nijak mandle nezvedal. Byl prostě svůj, ale nebyl nijak obhroublý (i když netaktní býval). Takei Emi byla taková, jakou ji mám rád, sice trochu zakřiknutá, ale přesto bojující za to, čemu věří. Vedle svého mentora působila jako spojka mezi ním a pacienty. Bohužel mi má neznalost lékařské terminologie bránila, abych si mohl seriál naplno užít, někdy jsem byl totiž nucen dát pauzu a nechat si poradit od strýčka Googlu ;) Alespoň vím, co zlepšovat ;) Hodnocení: Nechejme 3* a doporučení těm, kteří mají rádi příběhy z lékařského prostředí, kde je určení té správné diagnózy na prvním místě. (7/10) ()