Hlavná hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózna žena, ktorá sníva o tom, že raz opustí hranice rodnej krajiny a presadí sa vo veľkom svete. Keď sa jej naskytne príležitosť pracovať v luxusnom eskorte v Dubaji, bez váhania sa jej chopí. Tým sa pre ňu otvorí nový, neznámy svet a s rýchlo nadobudnutými peniazmi sa strmhlavo vrhá do svojho vlastného biznisu s poľskými modelkami, súťažiacimi krásy, herečkami a celebritami, ktoré majú robiť luxusné spoločníčky bohatým arabským šejkom. Dievčatá sa tak dostávajú do sveta, v ktorom je možné všetko a ktorý si bežný smrteľník nedokáže ani predstaviť. Tento svet plný zlatého lesku, luxusných módnych značiek, sexu a tučných bankových kont im však čoskoro ukáže aj svoju pravú, temnú stránku. (Bontonfilm SK)

EvilPhoEniX

Sexploatace z Dubaje! Za mne překvapivě hodně zábavná a atraktivní podívaná. Kdyby si to vzal na paškál Vega, tak by to bylo správně zvrhlé a zvrácené, takhle se to drží hodně na uzdě, i po stránce sexu to mohlo být divočejší, ale tady mi to tolik nevadilo. Mladá dívka začne jako modelka a postupně se vypracuje nahoru na společnici bohatých mužů, kterým bude dohazovat další dívky. Večírky, zábava, sex, drogy v plném proudu. Ženských tu je požehnaně a moc hezky se na ně dívá a pro dívky tu jsou i atraktivní muži, takže ideální film na první rande .. :D Některé hlášky pobavily a líbil se mi ten luxus a přepych, který z toho stříkal." Paříme jako dámy a šukáme jako děvky " !! 7/10. ()

castor

Polská třistašedesátpětka bořila na Netflixu čísla sledovanosti, tvůrci rychle spíchli druhý a třetí díl (oba zřejmě přeplněné stejnou nablýskanou nudou). Tenhle kus chvíli vypadá, že se nechal hodně inspirovat, naštěstí přeci jen nabídne smysluplnější dějovou linku. I když furt je můj ranní čaj o poznání silnější. Holt dobývat velký svět tentokrát nebude talentovaná zpěvačka či horlivý sportovec, ale společnice bohatých chlapíků. Žádnou psychologickou sondu do hlav lidí ochotných udělat za zlaťáky téměř cokoliv nečekejte. Navíc je to zatraceně dlouhé, klišovité a plné kolážových přehlídek atraktivních lokací, luxusu, nekonečných dívčích noh a stroboskopických podniků. ()

Vavča

Film, který ukazuje milé děti, jak je důležité studovat politologii! Tak by určitě reagoval můj bývalý spolubydlící politolog. No vážně, když nesledujete situaci v královském rodu SAE, tak se ten výlet nemusí vůbec vyplatit... Ale teď vážně, film dovede téma sociálních pracovnic přiblížit až na kůži, občas prohodí znepokojivé otázky a hodnocení naší západní společnosti, která prostě nedávám ženám příležitosti a peníze, které by si zasluhovaly. Takže vždy můžeme držkovat na země Perského zálivu, ale vina je jinde, jak prohlašuje jedna z hlavních hrdinek, v tom vězení za prostituci, by měl být někdo jiný. Viděno bohužel v českém dabingu, nikoliv originálu. Třeba někdy uvidím originál, hlavní postava Emi byla fakt číslo, ale člověk jí prostě fandil. Paulina Galazka byla na roztrhání a věčné improvizování bylo někdy k smíchu a sežrání. ()

sochoking

Film o mladej žene, ktorá sa stane kráľovnou biznisu s "bielym mäsom". Príbeh sa začína v Polsku a končí medzi Arabášmi v Dubaju. Na svoju prehnanú dlžku má veľmi slabú výpovednú hodnotu.  Po hereckej stránke to Paulina Gałązka v hlavnej úlohe všetko prakticky ťahá sama. Oplatí sa všímať si "talentované herecké  výkony" zúčastnných modeliek v pozadí scén. (Hlavne tej holohlavej.) Mňa osobne film nezaujal ničím. Je to jedna veľka mrdacia párty. Udeľujem dve hviezdičky, lebo ako taký príbeh to malo. Nemôžem ani tvrdiť, že mi film zobral drahocený čas môjho života, kedže som si pri ňom odšlapal pár kilákov na stacionárnom bicykli. 30% ()

Arsenal83

Film o kurvách a ich problémoch. A že sú to naozaj kurevské problémy! Napríklad koľko Arabášov ma za noc pretiahne, aby mi hodil zopár tých svojich petrolejových dolárov. Dnes veľkí ropní frajeri, pred 100 rokmi milenci oviec. Hoci film so sebou prináša aj poučenie, že takýto život špinavej šľapky sa nie vždy oplatí, je zbytočne sexuálne explicitný a tým prekrýva celú pointu. A keď sme už pri tej explicitnosti, tým pádom aj tie herečky sú nič len ludry. O herecké umenie tu ani zďaleka nejde. ()

Necrotongue

"Mám jednu otázku. Vykouřila byste ptáka za deset tisíc?" "Cože?!?!" "Euro." "......" Tato krátká konverzace v podstatě shrnula téma snímku. Obchod s bílým (ale i žlutým, černým či rudým) masem je dozajista svinstvo, o tom žádná, ale ty výpovědi v notebooku mi silně připomínaly nynější zvláštní módu revidování životních zkušeností, jak ji dnes praktikují mnohé ženy. Téměř každý sex , jež ta která žena v životě zažila, je zpětně možno prohlásit za nedobrovolný. Dobře, to už jsem pochopil, ale pokud šlo o dohodu něco za něco, pak to snad nemůže být znásilnění? Stačilo na takovou dohodu nepřistoupit, ne? Pokud jde přímo o prostituci, tam je situace složitější. Tam mnohdy není volby, a i když si toto povolání zvolí žena dobrovolně, myslím, že velmi brzy zjistí, že jí přináší mnohem více negativ než pozitivních stránek. Tento film sice nebyl žádným úžasným kulturním zážitkem, ale vcelku s přehledem poukázal na většinu aspektů, které jsou pro tento obor lidské činnosti tak typické. Dost mě štve, jak je čas nemilosrdný; pamatuji si jako dnes, když byla Katarzyna Figura parádní kočka... Nejsem tak úplně vysazený na peníze, ale bez nich to nejde, takže když slyším o padesátitisícovém dýšku v dolarech, napadá mě, že by mi taková částka nebyla úplně jedno. Taky jsem se zase jednou dozvěděl něco nového a jsem rád, že už vím, jaký mezinárodní den se slaví druhého června. / Poučení: S Araby se nepaktuji. ()

slunicko2

Vtipně a svižně natočené dobrodružství ze škatulky béčkových filmů. 1)  Hezkých holek představují Dziewczyny z Dubaju hafo, jak také jinak. Ale i chlapi tu byli zajímaví. Rolí Arabů se úspěšně chopili převážně italští hřebci._____ 2)  Je tu 30letý Švýcar Luca Molinari (šéf Santino), 37letý Říman Guilio Berruti (zprostředkovatel Sam), 33letý Dán (!) Andrea Preti (Samův bratr Bahir), jenž se v teenagerském věku přestěhoval do Itálie, kde udělal kariéru jako model, 27letý Miláňan Iacopo Ricciotti (Samův bratr Carlito) či 31letý Polák Józef Pawlowski (šéf nadace Bartek)._____ 3)  U první pointy jsem se zlobil, že shodila poselství snímku, bylo-li vůbec jaké. Ale naštěstí pak přišla pointa druhá, více ze života._____ 4)  Lze nabídnout i poněkud alternativnější pohled na věc. Film zobrazuje káču, která neví, co vlastně chce. Nechce být úplně děvkou, ale poctivě se život taky nehodlá. Lže druhým i sobě, pokud jde o povahu působení v Dubaji. Na konci jí to pak tvůrci v zastoupení diváků pěkně spočítají._____ 5)  Za úvahu, vpravdě marnou, stojí i nezasloužené pohádkové příjmy Arabů (v našem případě), které jim umožňují zobrazované chování. Inu, spravedlnost je čistě hypotetický myšlenkový konstrukt, který v reálném životě příliš odezvy nenachází. Inu, nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz. ()

Aljak

Podľa popisu som nemal od toho žiadne výrazné očakávania a pozrel som sa na to skôr zo zvedavosti. Ale napokon musím uznať, že to bolo fakt výborné a ani zďaleka to nebola nejaká prízemná komédia o "dámach", ktoré sa vyžívali v profesii tzv. luxusných spoločníčok. Dejová línia bola relatívne dramatická. Emi sa dostala až k samotnému zdroju luxusu, a sama stráca zábrany. Popri tom sa snaží žiť aj slušný život v zázemí, ale ako sa ukáže, táto kombinácia je neudržateľná. Výborná dráma s krimi zápletkou, ktorá v sebe dokonca nesie črty skutočných príbehov obchodovania s bielym mäsom. Nie je zlato všetko, čo sa blyští. 4* ()

M.i.k.e

Krásky z Dubaje budí dojem dalšího erotikou napěchovaného spektáklu ala 365 dní, ale opak je pravdou. Je to sice film o "kurvách" , nicméně sex tu není prakticky vůbec a vrcholem erotiky je tu pár dívek ve spodním prádle. Krásky totiž nechtějí být další polskou eroťárnou, ale moc rádi by byly filmem, který poukazuje na vážné problémy obchodu s bílým masem (vzhledem k reálnemu základu) a na to jak naivní holky s vidinou lehce nabytých pěnez jdou do něčeho co je nakonec může stát nějaké to trauma, ne-li rovnou život. Myšlenka je tedy v pořádku, jen to zpracování bohužel místy dost kulhá, nikdy se tu nejde na dřeň a celé to tak nějak pluje na moři náznaků a minimálních emocí. Jestli mi snad mělo být hlavní hrdinky, která se polovinu filmu chová jako úplný debil a všechno jí tak nějak dojde až v kriminále, tak to bohužel (a to vlastně platí o kterékoliv postavě tady)...35% ()

Johnny.ARN

Ako no, ja nevjem uš. Na jednej strane som rád že to neskĺzlo do 365 dní, na strane druhej film o kurvách kde sa nejebe je divný. Sú tam síce náznaky, ale keď máte v hlave, že Poláci vedia natočiť 3 filmy, kde sa jebe nonstop, tak no, ťažko je sa odosobniť. Tu veľmi chceli poukázať na príbeh, na to, že aj kurvy sú len ženy, ktoré majú city, súkromné životy, že to robia kvôli peniazom a vôbec ich to nebaví. Subjektívne to má asi že pol dňa a čím dlhšie to ide, tým viac sa to rozpadá. Chýbajú prechody, chýba lepší rozprávač, záver je úplne mimo. Pokiaľ mal byť efekt taký, že nám ich príde ľúto, tak to sa minutážou a zlým štýlom rozprávania vytratilo. Posolstvo je skôr len na zamyslenie (a pre feministky), vidieť to v kine, dopichal by som sa vidličkou, plastovou. 2 z 5 ()

hanagi

Celkem zábavný náborový film na atraktivní prázdninovou brigádu v Dubaji. Nadstandartní výdělky, žádná velká dřina, minimální riziko. Holky, nebojte se toho! ()

klukluka

Po většinu času, kdy jsem na to koukal, jsem z toho měl nepěknou depku. Málo nahoty a tuny morálního bahna. Naopak to být nemůže, tak aspoň kdyby to bylo trochu v rovnováze. Na konci jsem ale sám sebe překvapil tím, že se mi to hodně líbilo, a že je to pro mě po delší době polskej film, kterej považuju za vážně podařenej. ()

Adramelech

V podstatě smutný film o byznysu, morálce, lehkých děvách a kulturních rozdílech. Někdo by mohl zfilmovat příběh pašeračky Terezy, to by byl trhák. ()

mira007

Kariéra jedné polské děvy v podání skvělé Paulina Gałązka (nar. 1989), která se vypracovala z prostitutky na malém polském městě až na kuplířku, která zásobovala harémy Arabů. Formou jako videoklip - svižné tempo, střih, barevný vizuál alá pornofilm  a jízda sex, drugs a luxus ( jachty, paláce, zlato, auto, dokonce vrtulník ). Trochu to něčím připomínalo polskou hitovku 365 dní (2020) , ale tohle mělo smysluplnější dějovou linku, ikdyž nakonec mi i přes ten závěr to připadalo jako atraktivní reklama na práci prostitutky, takže místo výsledného hlubšího zamyšlení nad nějakým společenským problémem, to musím hodnotit jen jako zlatokopeckou zábavnou podívanou. ()

Bozvav

Vizuálně barvitá podívaná, ve které se bohužel někde mezi Cannes a Dubají ztratil příběh. Námět je jasný, poukázat na ošidný svět nóbl štětek, ve kterém lidská důstojnost a základní morální principy nemají místo. Naivitu a mentální nevyzrálost hloupých (v tomto přípdě polských holek, což je jedno, protože naivních blbek je v každém národě hafo) dívek, které se pro peníze vrhají do velmi riskantního podniku, když jedou do zemí, kde žena má menší cenu než dojná kráva, či plnokrevník a nechají si za peníze líbit prakticky cokoliv. Film svou výpovědní hodnotou dle mého nedosáhl požadovanou výpovědní hodnotu, kterou tvůrci nejspíše zamýšleli, nicméně pár opravdu zajímavých momentů by se našlo.  Pořekadlo "Každý má svou cenu", zde prezentuje otázka: "Mám jednu otázku. Vykouřila byste ptáka za deset tisíc?" "Cože?!?!" "Euro." , nebo "Kdo zatančí nejvtipnější taneček, dostane dýško". (Za mne nejsilnější scéna, kde ponížení a dehonestace lidského bytí  šla na maximum.) Stejně tak výpovědi jednotlivých aktérek na policii, mělo silnou psychologickou váhu, neb to jak osočovali Emu, nikoliv z pomsty, ale pro uklidnění vlastní mysli a svědomí, bylo ve stínu toho, co pro peníze dříve dobrovolně dělali přímo zralé pro psychologický rozbor. Příběh má draw, dobrou hudbu a to posluhování zbohatlickým, pokryteckým muslimským, šmejdům, mne docela zvedalo ze židle. Za mne 70% si snímek zaslouží. ()