Sportovní talkshow českého MMA zápasníka Karlose Terminátora Vémoly s exkluzivními hosty. (Stream.cz)

SOLOM.

Viděl jsem pouze dva díly, této ehm bojím se to slovo až napsat „show“ – s Krausem (který si z něj viditelně dělal prdel – prý konkurence…) a potom ten s Rytmusem a Attilou – ten byl docela dobrý. Vemola už poslední dobou spíš jen kecá a machruje, než aby to byl zas ten starý Terminátor – teď už leda tak ve výslužbě. Svého času jsem ho měl rád a fandil mu, ten už jen mele pantem, uráží a zesměšňuje jiné borce. No a to moderování mu taky zrovna moc nejde, i když kdo ví, třeba mu časem Soukup nabídne místo na Barrandově…Pokud má tento pořad nějakou kvalitu, tak je to díky pozvaným hostům ne kvůli němu… ()

TKKMR

Nech sa na to dívam akokoľvek, Karlosovi to moderovanie proste nejde. Je strojený, zakoktáva, utekajú mu myšlienky, sústavne strháva debatu na svoju osobu a v načačkanom principálskom kvádre mu je teplo jak sviňa. Rola moderátora ho zjavne dostáva do pre neho nekomfortnej zóny, hoci on tvrdí pravý opak. ()

Castrator

Karel Vypatlámola si zve hosty na pokec na téma Tak určitě. Vypatlámola není zas takový retard, jak by se mohlo na první pohled zdát, takže mu je rozumět, věty dávají smysl a zdatně konkuruje ostatním talkshowářům (v kulení očí ale na Zdendu Polrajcha nemá) a někdy je jeho pokec i zábavnější než pokecy ostatních talkshowářů. Což vzhledem k nekvalitě většiny českých "talk-show" nedá zas tolik práce a Karel Vypatlámola je tak mezi slepými pidlovokým králem. Nebo tak nějak se to říká. Nic, co by stálo za pozornost.  ()

klukluka

Karlose si vážím jako sportovce a po jeho rozhovoru pro Reflex jsem s údivem zjistil, jak to má perfektně srovnaný v hlavě. Proto mě nepřekvapilo, když rozjel svoji vlastní talk show, která není vůbec špatná. Nemusel by hostům tak často skákat do řeči, ale pořád je v téhle disciplíně nováčkem a časem to určitě odladí. Držím mu palce v oktagonu, ve studiu i v životě, je to můj hrdina. ()

bobstock

´´Karlos si je pozval, aby jim povykládal o sobě.´´ Jedinej koncipovanej pořad, kde je moderátor čelem k divákům a jeho hosté zády k divákům..OMG.. :D ()

zzzzzjjjjj

Zatím jsem sice viděl pouze 2 díly, ale vlastní názor o této Talkshow jsem si rychle udělal. Mám rád bojové sporty, proto na pořad nahlížím už předem s kladným ohlasem. Je možná trošku pravda, jak zde uvádí první komentář, že je to trochu napodobenina Krause, včetně pití... Ale Karlos narozdíl od něj bude do své show zvát jen sportovce nebo osobnosti spojené s tímto odvětvím. Za mě docela dobrý nápad, Karlose mám rád jako člověka i jako fightera, hodně toho (i mimo ČR) dokázal, jen by měl postupně doladit některé detaily (např. skákání do řeči). Třeba po několika dalších dílech (pokud bude show pokračovat) změním hodnocení, ať už kladně nebo záporně... Prozatím 70%. 😁 Osss 💪👊🥊🏋️ ()

hrumsrt

Trošku se divím, že ho Kraus nežaluje... Vemola má štěstí..Co se týče hostů, tak mnohdy ten pořad táhnou právě oni, přijde mi že to Carlos naopak kazí ()

oskiii odpad!

Vémola by měl přizvat k moderování Pohlreicha….dva sebestřední narcisové a samozvaní mistři světa, kteří udělají pro peníze cokoliv. Jinak Vémola všem skáče do řeči a musí neustále omílat své úspěchy. ()