The Hidebehind

Kamera:

Dan Clarke

Hudba:

Rob Himebaugh

Hluboko v lesích se snaží ztracený batůžkář najít pomoc, místo toho naráží na zvláštního cizince. (Rainey13)

pornogrind

Celkem jednoduchej, ale o to víc sympatickej snímek.. Kterej má umě jedno velký plus. Strašení se tu odehrává za denního světla. Ikdyž to není extra děsivý tak já si toho cením. ()

SOLOM.

Ale jo, dalo se to…pěkné lesní prostředí není nikdy na škodu, strach z neznáma taky ne a když to má i jakžtakž snesitelné ozvučení a stupňování atmosféry, dá se to přežít bez újmy na zdraví. To samozřejmě neplatí pro hlavního hrdinu tohoto krátkometrážního kousku, který hledal pomoc u toho nepravého. Jen škoda, že nám je v úplném závěru ukázána i samotná „maska“ stvoření – to už byl slabší kousek a naprosto bych se bez toho obešel. Průměrné ohodnocení si tento short ale zaslouží. ()

JASON_X

Hm, chtěl jsem napsat, že i za denního světla můžete v lese potkat strašidlo, ale už to tu koukám někdo napsal. No tak nic. Snad ještě jenom to, že strašidlo je tak trochu k smíchu a chlap na výšlapu je tak trochu pitomec. Kraťas za pár švestek a natočenej za pár hodin, jen s trochou nějaký následný práce na compu. ()