Small Engine Repair

• Veľká Británia Small Engine Repair

Small Engine Repair je dráma o troch nerozlučných priateľoch, ktorí spoločne zbožňujú jednu mladú dámu a sú schopní pre ňu obetovať všetko. Avšak nečakaný sled udalostí spôsobí, že traja kamaráti na život a na smrť budú kvôli nej musieť učiniť veľmi vážne rozhodnutie , ktoré môže končiť fatálnymi dôsledkami pre všetkých. (sochoking)

Lukyz88

Nečekal jsem vůbec nic, protože jsem do toho šel úplně na blind. Neviděl jsem ani spoileroidní trailer a dostalo se mi parádní "rodinné" emocionální horské dráhy a zajímavého rozuzlení. Velmi milé překvapení. ()

Axident

Nenápadný film o třech poněkud buranských kamarádech, zastydlých puberťácích, kteří tráví čas vzájemným vyprávěním přefouklých historek o svých sexuálních zážitcích při popíjení v garáži, případně rvaním se v hospodě. Což je veškerá náplň prvních dvou třetin filmu, po nichž se obyčejná konverzačka přesměruje na nečekanou kolej až kriminálního dramatu s apelem na (devastační) sílu sociálních sítí. Není to žádný masterpiece, ale chlapi jsou zatraceně autentičtí, včetně jako vždy skvělého Bernthala, tak jsem nebyl zklamán a celkový dojem z nízkorozpočtové jednohubky je vesměs kladný. ()

sochoking

Film sleduje troch najlepších kámošov, ktorí sa chvastajú stupídnymi príbehmi zo života. Nuda nahovado. Potom však film nečakane naberie na obrátkach tým, že sa prehupne z buranskej drámy do slušnej drámy s krimi zápletkou, aby vzápätí vyústil do pomerne nečakaného rozuzlenia. Dal by som aj štyri hviezdičky, ale tá "buranská" časť príbehu mi vzala značnú časť energie. ()

Slasher

Mno tak skvělá herecká sestava, špatný směr. Kéž by to byla old-buddies komedie lomeno feel-good drama. Tady ta temná místa a náhlý instagramový twist v závěru mě prostě nepřesvědčil, přišel mi až hloupý a ve finále jsem ho litoval. Úplně nefunguje ani jako černá komedie, nevím. Nevyvážený film, vzhledem k super obsazení škoda. ()