Marc Maron: Konec světa, pohoda

Réžia:

Lynn Shelton

Účinkujú:

Marc Maron

Marc Maron se probírá žumpou kšeftařů s vitamíny, konzervativních křesťanů a dospělých nerdů, co se chovají jak děti. Vše završí škodolibě sprostá vize konce světa. (Netflix)

m4xp4yn3

Tematicky neříká Maron nic nového, ale vlastně nemusí. Má specifický timing a čímsi uklidňující hlas a celkovou prezenci. Po stránce obsahové hutnosti je ale o třídu níž než Louis CK nebo Dave Chapelle, díky čemuž se k jeho hodinkám málokdy vracím. ()

KHkomiks

Skvěle jsem se bavil, i když na Jima Jefferiese, Dylana Morana, Billa Burra nebo Louis C.K to nemá. I tak inteligentní a zábavný Stand up. ()

Fifer

Marc Maron je výborný moderátor podcastu. Jeho politická orientace je pro mě poněkud otravná, tak nějak mainstreamově progresivní. Ale Maron je zkušený komik. Ví, jak podat i poněkud omšelé ideje v zábavným způsobem. Maron útočí pochopitelně na konzervativce, Avengers nerdy, náboženské fanatiky, dělá si srandu ze svého židovství atd. ()

Devadesát Dva

Dávkovaný timing inteligentního humoru Marca Marona má svůj specifický šarm, a to ať jde od toho "We really did all we could, right? We brought our bags..." k Jesus & Avengers přes židovství a zdraví. Tématicky nic nového, nebo objemného, ale Marcův styl vás chytí. ()