Stand-upová komička Mae Martin se snaží zorientovat v novém vášnivém vztahu s přítelkyní, která bývala hetero, a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (15)

Na pohodu (2020)

Fascinovaná Mae Martin jsem Feel Good sjela velmi rychle. Četla jsem, že druhá série je poslední a asi je to dobře, protože do ní sice přidali více dramatu a vážných témat, ale jinak byla víceméně o tomtéž co první. Obě série si udržely příjemnou dávku humoru děj se co děj, za to palec nahoru. Mae je super postava i přes všechny divnosti a bolesti, co se jí děli a dějou. George jsem musela přijít na chuť, ale moc dlouho to netrvalo (její akcent dost pomohl) a Phila jsem si prostě zamilovala, až mi přišlo škoda, že tam nebyl víc. I rodiče Mae byli zajímaví, bavili mě. ()

Série 1 (2020) (S01)

Fascinuje mě Mae, miluju přízvuk George, mám ráda Phila. Seriál o vážných věcech, podaný lehčí formou. ()

Epizoda 1 (2020) (S01E01)

Mae je super. Georgina je pokrytecká (ale má super akcent). Jsem zvědavá, jak spolu budou holky válčit. ()

Epizoda 2 (2020) (S01E02)

Jo, George člověk rozhodně dokáže pochopit, i když se chová jak kráva. Na konci jsem myslela, že bude odstěhováno. ()

Epizoda 3 (2020) (S01E03)

Mám George ráda, ale nejsem si jistá, jestli víc nefandím Lávě, pardon Lauře. ()

Epizoda 4 (2020) (S01E04)

Mám chuť Mae prostě obejmout. ()

Epizoda 5 (2020) (S01E05)

Ta potřeba lásky z Mae bolestně vyzařuje. Je těžké být v mnoha ohledech tak zatraceně sám. ()

Epizoda 6 (2020) (S01E06)

Do Lávy bych takový drama neřekla. Vše se hroutí a lepí dohromady. ()

Série 2 (2021) (S02)

Celé dvě série jsem prolítla rychle, tak nevím, jestli nebudu kecat, když tuhle označím za vážnější. Řeší se tu převážně nemalé problémy Mae a její vztah s George stejně jako v první sérii, ale jde vidět, že se tvůrci mnohem důrazněji snaží upozornit na některé otázky a témata. Jako genderová identita, sexuální obtěžování nebo vztah oběť/predátor. ()

Epizoda 1 (2021) (S02E01)

Mae se do všeho zamotává víc a víc a nejspíš není těžké odhadnout, že to skončí průšvihem. Ráda bych víc informací o Scottovi. Marsha.. tvl ()

Epizoda 2 (2021) (S02E02)

Mae a celej ten vztah je ujetej, ale stejně mám tendenci se usmívat, když jsou spolu. Tento díl mi přišel fakt vtipnej. ()

Epizoda 3 (2021) (S02E03)

Binky není Binky. Doufám, že Mae bude v dalším díle sedět u terapeuta. I George přece musí vidět, že tohle samy dvě nezvládnou, protože ačkoli se pořád chodí okolo horké kaše a nic není řečeno na plnou hubu, Mae má za sebou pytel sr*ček, který se roztrhl a teď se v nich topí. ()

Epizoda 4 (2021) (S02E04)

Mohlo by se to začít nějak rozmotávat, někam se hnout. Mae bych opravdu přála šťastnej konec, i když tomu moc nevěřím. ()

Epizoda 5 (2021) (S02E05)

Máma George to shrnula za mě. Začíná to být trochu únavný. Je to pořád ta samá písnička dokola ve všech ohledech. Nicméně pořád mě to baví. ()

Epizoda 6 (2021) (S02E06)

Fajn, že jsme v poslední epizodě měli všechny. Mae, George, Phila i Maeiny rodiče. Pro Mae to může být začátek cesty, nebo taky ne. Každopádně ne vždy je všechno jasný a přímý, ale je to a na to není omluva. ()