Kyle se ocitne uprostřed milostného trojúhelníku s Cartmanem a Heidi. Pan Garrison si srovná do latě svoje republikánské spojence. (Netflix)

0verseer

Najlepšia epizóda za veľmi dlhý čas, ktorá mi pripomenula čaro starších sérií. Najmä vďaka návratu starej dobrej sociopatickej verzie Cartmana. Teda tej ktorú milujete, pretože ju môžte spokojne nenávidieť a vo výsledku sa na nej skvele zabávate. ()

Frajer42

Spoilery! Southpark dokonale zachytil nástrahy partnerských vztahů ve svých 20 minutách. K tomu všemu po delší době neobyčejně vtipnou formou. Z mého pohledu jeden z absolutně nejvydařenějších dílů této série. Překvapuje mě, jak úžasně dokázali tvůrci partnerské vztahy vyobrazit na dvojici školáků. Nebohý Eric Cartman a jeho příšerná trýznitelka, ke které se i po tom všem dokáže chovat jako andílek, což nepochopím. Ke všemu mu začne zahýbat se Židem, co může mladého muže v životě potkat horšího?! Humor nechyběl ani v bílém domě, kde prezident svému celému týmu neváhal prozkoumat anální potrubí. ()

• Scéna s ružovým Kyleom kráčajúcim cez zlomené srdce je odkazom na film Dumbo (1941). (Real Tom Hardy)