Reklama

Reklama

100% Vlk

  • Česko 100% Vlk (viac)
Animovaný / Komédia
Austrália, 2020, 96 min

Réžia:

Alexs Stadermann

Scenár:

Fin Edquist

Hrajú:

Sarah Harper

Tento Halloween bude stopercentne zábavný a stopercentne chlpatý. Freddy Lupine vyzerá ako obyčajný mladý chlapec, akurát nie je obyčajný a nie je ani tak celkom chlapec. Má štrnásť a je.. vlkolak. Alebo skôr bude. Freddy je súčasťou hrdého starého rodu vlkolakov a všetci očakávajú, že sa raz z neho stane vodca svorky – rovnako ako kedysi jeho otec. Keď nadíde slávnostná noc jeho prvej premeny, Freddy je pripravený stať sa hrôzostrašným a silným vlkom. Niečo sa však zvrtne a Freddy sa zmení sa na nie príliš dravého ani veľmi strašidelného, zato ale mimoriadne rozkošného.. pudlíka. Toto je stopercentné sklamanie pre všetkých. Keďže vlci a psi sebou navzájom pohŕdajú, Freddy sa stáva hanbou rodiny a končí na ulici. Zatiaľ. Čarovná noc a spln prvej premeny stále trvá a Freddy musí do rána dokázať, že je skutočným stopercentným vlkolakom, inak bude navždy vylúčený zo svorky. So srdcom vlka a ružovou natupírovanou frizúrou sa pudel Freddy vydáva do ulíc za dobrodružstvom a kopou zábavy. Stretne pár túlavých psích kamošov, šialeného zmrzlinára, zažije psie väzenie, odhalí jedno dávne tajomstvo a napokon všetkým dokáže, že stopercentný vlkolak môže byť drsný ako vlk a zároveň rozkošný a kučeravý ako pudlík. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (2)

Trailer 10

Recenzie (8)

honajz2 

všetky recenzie užívateľa

Hele, takhle - vzhledem k tomu, že to v Česku teprve má do kin jít, tak bych tu předem měl říct, že na to děcka klidně bez problémů můžete vzít. Pro ně je to primárně určené a myslím, že to svůj účel splní obstojně. Já ale hodnotím podle toho, jak se to líbilo mě a tady vyšší hodnocení fakt dát nemůžu. Nápad to nemá špatný, má to i pár zajímavých zvratů a pár sympatických postav, ale humor mi tu přišel spíš trapný a co se děje týče, přišlo mi, že tvůrci zde honí moc zajíců. Sice je to "nepředvídatelné", ale poněkud nesourodé, jelikož co chvíli se tu děje něco úplně jiného. Navíc takové množství záporných postav tu je a ani s jednou to není nijak pořádně zakončeno... Špatné to nebylo, ale bůhvíjak mě to nezaujalo - ani natolik, že bych aspoň tu slabou třetí hvězdu dal... Lepší 2* ()

marhoul 

všetky recenzie užívateľa

Uvřískané, roztříštěné, málo vtipů, respektive příliš vtipů nevydařených, animace je mezi současnými animátorskými titány průměrná, ale vcelku pohledná, nápad je všelijaký, ale v podstatě originální, bohužel všechno jsme už někde viděli. Začátek je obšlehnutý ze Lvího krále, pak nějaká ta duchařina, žánrově se to taky mele všelijak, chvílemi je to ale skutečně roztomilé a možná že některé děti spokojené budou, hudba je nádherná, i písničky, bohužel je v pohádce až moc nesympatických "postav", včetně postavy hlavní a tohle já na animácích nemusím. Větší děti fičí v duchaplnějších Coco nebo Frčíme, dospělí třeba v Duši, no a pro dětičky malé mi to připadá málo poetické. Až moc zla. Mrtvý tatínek, strýček, šéfka útulku, zmrzlinář, zlé děti, vrčící dobrmani, děsivá opice, škaredí toulaví ořeši, netvor atd., atd. Člověk je projekcí uondán.CHLAPEC-VLK-PUDL-VLKODLAK mi nesedl, i přes dobrý konec mi chyběla laskavost. ()

Reklama

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Nie zlé, ale vôbec nie výnimočné. Veľmi veľa scénok sa pochopiteľné odohráva v noci a tak je to všetko také modrasté, pestrá animácia sa očakávať nedá. Vtipnosť je taká všedná, nie vždy sa vydarí. Paradoxne sú tu najzaujímavejšie sprievodné pesničky. Deti ale príbeh môže zaujať, takže celkovo priemerné dielko. ()

BOURQUE 

všetky recenzie užívateľa

Jednohubka z Austrálie, ktorá nenadchne tak, ako by bolo potrebné, na druhej strane ani neurazí. Príbeh s mnohými dobre známymi prvkami (všetko sme už videli inde v i inej forme), ale ako celok je vo výsledku funkčný (aj keď to má svoju krehkosť). Slušné grafické pozadie, avšak bez pozoruhodnejších momentov. Hudba na priemernej úrovni, bez grandióznejších momentov. Animák, ktorý pravdepodobne bude viac baviť maldších. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

silentname 

všetky recenzie užívateľa

"100% Wolf" bolo nakoniec celkom fajným austrálskym animovaným dobrodružstvom. Nemôže to síce konkurovať mnohým filmom od Pixaru, no myslím si, že deckám to bude celkom jedno. Animácie sú celkom dobré, má to jednoduchú, ale celkom dobre spracovanú zápletku a je tu niekoľko celkom dobrých zvratov, ktoré síce väčšina dospelých bude schopných odhadnúť, no pre deti sú podľa mňa celkom dobré a dajú tomu pár silnejších momentov. Postavy sme síce videli už v minulosti, no fungujú celkom dobre a niektoré scénky ma celkom pobavili. Humor teda na lepšej úrovni, než som čakal. A je fajn vidieť čo z niektorých postáv vznikne. Ak máte decká a v októbri budú kiná otvorené, choďte sa s nimi pokojne na film pozrieť. Deti budú spokojné a možno si aj vy v tom niečo nájdete. Hodnotenie: B ()

Galéria (43)

Reklama

Reklama