Kyle (Liam Hemsworth) a Swin (Clark Duke) by rádi co nejrychleji stoupali v hiearchii v obchodu s drogami a užívali si života. Brzy ale zjišťují , že toho lze dosáhnout jen velmi těžko, pokud svého šéfa nikdy ani nepotkali (nebo o tom alespoň nevědí). V důsledku nedostatku informací se tak lehce dopouští několika ne úplně šťastných rozhodnutí a pomalu, ale jistě se omylem stávají hrozbou pro svou vlastní organizaci.. (Krouťák)

Arsenal83

Dvaja čudáci v drogovom biznise, nič výnimočné, originálne, nové. Podľa mňa sa nenájde človek, ktorý by sa za tie dve hodiny aspoň chvíľu nenudil. Pritom kásting bol zvládnutý dobre, sú tu dobrí herci, ktorí nemajú priestor na akciu. Gangsterka, ktorej chýba tempo, založená je vlastne na dialógoch. Film síce prináša málo pozitív, ale zas je dobré vidieť Liama Hemswortha, že po rozvode s Miley Cyrus už chlastá menej, s tou vyschnutou vetvou to muselo byť peklo. ()

Trevor

Po hodnotení dvojice blízkych priateľov na čsfd mi bolo jasné že tento film mi neprinesie žiaden výnimočný zážitok, ale sklamanie bolo ešte o čosi väčšie ako som čakal. Nudný, nič nehovoriaci príbeh, ktorý sa snaží byť niečím oveľa lepším s relatívne zaujímavým príbehom a dobrým konceptom rozdeleným do piatich kapitol mal najväčšiu slabinu v príšerných hereckých výkonoch (krívajúci hlavný hrdina iritoval takmer viac ako košele z Arkansasu) a ďalší bod dole smeroval po poznámke Froga na adresu dvojičiek - dobrá práca pre bielych chlapcov z vidieka. Rasistické prasiatka z Netflixu sa skrátka nezaprú a tak jedinou svetlou stránkou filmu boli práve spomínané dvojičky a niekoľko dobrých záberov. S prehľadom zvládnuté na rýchlosti 1,5 bez toho aby som prišiel o dôležitý detail či dobrý záber. Neveril som že tomuto filmu niekto udelí 5*, ale hneď pri prvom profile ktorý tak spravil som zistil že spomínaný užívateľ dáva 5* všetkým filmom. Každý na právo na svoj názor, ale spomínaný človek sa zrejme vo svojom živote strašne nudí... ()

Morholt

Na jednu stranu se mi líbilo, jak je příběh poskládaný do jednotlivých kapitol a něco do sebe měla i jižanská atmosféra. Na tu druhou jsem měl problém s tím, jak Duke bruslí na hraně klasického a černohumorného krimi. Ústřední dvojice postav působily v jednu chvíli jako ucha a v té druhé jako chladnokrevní gangsteři a totéž se dá říct o drogovém bossovi, který byl v jedné chvíli trochu střeleným mafiánem s komediálním potenciálem a v té druhé nekompromisním šéfem. Ty přechody nebyly moc zvládnuté, což má částečně na svědomí místy uspávací tempo. Pokud by režie trošku dupla do pedálů, mohlo to být o něčem jiném. Velkým plusem jsou herci s výborným Vaughnem na čele, kteří film tahají hodně nahoru. I díky nim je to nakonec celkem slušný debut. 65% ()

Abes

Drámo, kde není komu fandit. Má to fajn atmosféru. Má to Vince Vaughna. Škoda, že ho vnímáme především jako těžkopádnou výplň lehkých komedií, poslední tři roky a tři povedé charaktery na tom moc nezmění což? Stejně tak je škoda, že bylo u role podrazáckého narkobosse použito retrospektivního vyprávění. Samo o sobě by to nepůsobilo prvoplánově, ale ve spojení s nadužíváním nájezdů při práci s kamerou začínám výrobu podezřívat drobnou mírou podbízivosti. Ono to dost otravuje, neustále jsem uvažoval kde jsem tuhle techniku v takové míře naposledy viděl... Only god forgives? Na kluka z kanclu a jeho režijní prvotinu je to ale dobrý. ()

Lukoboss

Snaha coenovsky přinést do filmu černej humor a nadsázku, občas se to trochu podaří, jindy ne... výsledek je takovej nemastnej, neslanej. A ani tomu nepomáhá celkem hvězdný obsazení, ač se snaží sebevíc, když není co hrát, nic zvláštního se stát nemůže. Jižanskej nádech tam je znát a je to celkem příjemný, ale to je asi tak všechno. Jednou jsem se na to podíval a asi si ani moc nebudu pamatovat, o čem to bylo. ()