Pete Davidson: Živě z New Yorku

(relácia)
  • USA Pete Davidson: Alive from New York
Stand-up / Komédia / Talk-show
USA, 2020, 49 min

Réžia:

Jason Orley

Účinkujú:

Pete Davidson

Pete Davidson, komik a hvězda pořadu „Saturday Night Live“, přináší upřímný a intimní stand-up speciál natočený živě v New Yorku. (Netflix)

ScarPoul

Mrzí ma to. Dal som tomu šancu. Snažil som sa. Ale je to rovnaké ako King of Staten Island. Prečo by som mal počúvať akýkoľvek názor od týpka, ktorý má skurvené šťastie a správa sa ako keby mal dvanásť? A ten rádoby citlivý prejav - aj mne sa stávajú zlé veci. Fuck you! Má to 49 minút a mal som obrovský problém to dopozerať. ()

Devadesát Dva

Popravdě, ta Davidsonova psychedelicko-junkie rozklepanost je mi sympatická, otevírá se upřímně, není to až tak zábavný, ale je to na správným místě a jde správným směrem. ()

IZFNP

Je to obecne vtipné, má to svoje okamihy, intelignenté to zas tak nie je a divák si hovorí, či je to len Davidsonova póza, alebo či on náhodou naozaj nie je tak trochu debil. ()

KuceraJohny

Vzhledem k tomu, že se teď Pete Davidson objevuje všude, tak jsem byl samozřejmě zvědavý i na jeho humor. Po shlédnutí musím říct, že to nebylo vůbec špatný. Samozřejmě nejedná se o neskutečně zábavného komika, ale v klidu jsem zvládl celých 49 minut a příjemně se bavil. Doufal jsem trochu, že to bude více zábavné, ale spíše to drželo průměr. Zatím jsem tedy nebyl schopný najít zahraničního komika, který by mě svým dlouhým speciálem skutečně rozesmál po celou dobu vystoupení. Pete byl, však aspoň na stejné úrovni jako ostatní, takže na tři hvězdy to stačí. ()

APLSMLS

Pete určitě nepatří mezi komediální Olymp současnosti, i když slávou se mu momentálně rovná málokdo. Je to chlapskej ekvivalent Sarah Silverman - jeho standupy nejsou bůhvíco, ale vlastně jsou docela fajn, dokoukáte je a mají svoje silný místa, ale na vrchol je dostala kombinace atraktvity, dětskejch traumat, pracovitosti a ochoty dělat za zavřenejma dveřma bůhvíco.. Je docela sympaťák, i když i to má svoje meze (jo, žereš houbičky a strašně hulíš, nezapomeň to zmínit ještě dvacetkrát), a má takovej svůj rukopis, kterej i přes hluchý místa v projevu vlastně funguje. Nic extra, ale užil jsem si to, vrchol určitě pasáž s jeho ex Arianou Grande, kde dá nahlídnout za oponu a vysvětlí vám, v čem spočívá její genialita ;) ()

jirikzaboj

“If I was like, yeah I was just fuckin her ‘cause I was bored, and then Fortnite came out”. Tento formát stand-up a jeho témata nemusí přijít úplně každému na chuť, jelikož jsou mířené především na hot teen kauzy a cancel culture. Narážky na jiné komiky, politiky či bývalou přítelkyni. Zkrátka Pete mluví hlavně o sobě a je skoro až nutné znát jeho život, přešlapy a veškeré dění s ním spojené. Já se upřímně bavil od začátku, až do konce. Některé momenty se očividně opakují a jak víme, opakovaný vtip není vtipem. Pořád platí, že tento člověk je největším sunshine v SNL současnosti. ()