Profesionáli z CI5

• Česko Profesionálové z CI5 (viac)
Veľká Británia, 1998, 13x50 min

Tento seriál nás zavede do prostředí britské speciální služby CI5. Díky příkazu ministra může CI5 použít jakýchkoliv prostředků, aby vyřešila případy terorismu, spiknutí, nájemných vrahů a radikálních skupin. (duklak2)

maeb

Ale no tak! Na odpad tohle opravdu není. Prostě jen staří známý Profesionálové se už do konce 20. a začátku 21. století tak nějak nehodí... A taky ten Bodie je asi jenom jeden (o Doyleovi a především Cowleym ani nemluvě). Ale aspoň to někdo zkusil celé oživit - proč by vlastně taky ne? A když to nebudete porovnávat s předlohou, tak si myslím, že se i tady u tohoto celkem dobře pobavíte.. ()

Mes-siah

Zoberieme najnovšiu technológiu, pridáme ošúchané nápady, vynásobime mladou krvou a vzpadne stoho VELKÁ NULA. Scenáristi tu už vôbec nerátaju zo zdravým selským uvažovaním, vždy sa odvolávajú na najnovšiu technológiu, no ale to nejde omielať do nekonečna. Moje pocity o serialy dostatočne presne opísala Faidra ()

yntelygent

jednu hviezdicku davam za odvahu,ze si niekto trufol pouzit nazov...serialu zo 70s rokov toto nesaha ani po kotniky...ale mozno to oslovi skor mladsich,ktori eru Bodieho a Doyla nezazili...ti nemaju s cim porovnavat a to sa asi prejavi na celkovom hodnoteni... ()

Max Q.

Hodnocení "odpad!" mi brání dát pouze fotografie Cowleyho na stěně toho nového šéfa. Možná, kdyby neexistovala ta klasika a šlo by o úplně jiný seriál, snad bych byl smířlivější. Takhle ale vzali dva modely a jednu modelku se smyslem pro humor tříletého dítěte a spoléhají na zavedené jméno seriálu. To je ubohé. ()

route60 odpad!

Navázat na takovou legendu jakou jsou púvodní Profesionálové je pěkné ale s takovou dvojicí 0 je snaha ůplně zbytečná, velka škoda vynaložených peněz. ()

brasek odpad!

Zhovadenie pôvodnej filmovej klasiky. Pozitívne je len to, že nenatočili viac ako 13 častí... a tie sú bohužiaľ také desné ako hladomor. ()

Karloz odpad!

Ne všechno co vypadá nově, vypadá současně i lépe. Aby se feministky namlsaly, hlavní roli má i holka. Celkové pojetí seriálu je jako u většiny dnešní masové produkce. A odkazovat se nejen názvem na legendu? No hnus velebnosti. ()

ankkk

Tento seriál mne naprosto zklamal. Už jen to obsazení. V původním seriálu byli dva sympatičtí profíci, ale každý byl jiný, měl jinou povahu, jinou vizáž. V nové řadě nastrčili dva skoro identické kusy a aby jim to nebylo líto (a ochránci ženských práv nekřičeli), tak jim přidali kolegyni. Tím odpadly všechny ženské radosti/starosti Bodieho a Doyla. ()