V roce 1980 se Jacob Clarke (Chad Donella) po 20 letech vrací domů, aby se rozloučil se svou umírající matkou, která konečně sdílí své tajemství se svým bratrem Tomem (Ryan Hurst), známým mimozemským demystifikátorem. Mezitím Eric Crawford (Andy Powers) pokračuje v otcově vládním vyšetřování s Dr. Chetem Wakemanem (Matt Frewer). Oba sledují Jacoba a Jesseho Keyse (Desmond Harrington), což vede k patové situaci mezi armádou, oběťmi a několika nečekanými návštěvníky. (sator)

honajz2

Nakolik mě ta pseudofilozofující Dakota vytáčí stále víc, tady musím uznat, že jedno z těch mouder bylo aspoň nějak víc k zamyšlení a vyznělo taky celkem chytře. Pak už to zase jelo na stejné koleji, ale i tak, aspoň nějaký pokrok. Jinak je to lepší než minule, ale pořád to není tam, kde díly 2 a 3. Už se to alespoň zase věnuje té hlavní dějové linii a taky zjišťujeme, že Crawford junior se opravdu dost potatil... Lepší 3* ()

sator

Někteří lidé celý život doufají že se stane něco co všechno změní. Hledají moc či lásku, nebo odpovědi na svoje nejzásadnější otázky, Myslím ale, že ve skutečnosti jim jde o ještě jednu šanci a o možnost vést jiný život v němž by se vymazaly všechny chyby kterých se dopustili a oni by mohli začít znovu, kdy se nic špatného ještě nestalo a kde mají všechny možnosti před sebou. ------------------ Někteří lidé věnují trávníku obrovskou péči,jako by byly proužek zelené trávicím nejdůležitějším na celém světě. Jako by mysleli že pokud bude trávník před domem zelený posekaný a krásný nebude vůbec záležet na tom co se děje uvnitř. --------------------Znáte ten pocit když si dodáváte odvahu aby jste prošli temným pokojem? Je to vzrušující protože víte, doopravdy víte že vám tam nic neublíží. Někteří lidé si své temné pokoje mohou vybrat, hledají místa kde jim strach nepronikne pod kůži, jiní ale zdaleka takové štěstí nemají.-----------------Když všechno ve vašem životě běží tak jak má, je snadné věřit že všechno má svůj důvod, je snadné mít víru. Když ale něco začne skřípat,. je hrozně těžké si tu víru udržet, je těžké ubránit se myšlenkám kdo to za tím vším stojí. ---------------------- Lidé někdy prochází životem aniž by se doopravdy zamysleli nad tím, kam mají namířeno. Dny se hromadí, oni jsou čím dál smutnější a opuštěnější a přitom vůbec nevědí proč jsou tak smutní a jak došlo k tomu, že jsou tak opuštění. A pak se něco stane potkáte někoho kdo nějak zvláštně vypadá nebo má něco zvláštního ve svém úsměvu. Zamilovat se je možná právě o tom, najít někoho, s kým si připadáte o trochu míň sami.--------------Někdy lidé dospějí do okamžiku, kdy se domnívají že našli jedinou a poslední šanci stát se někým jiným a skočí po ní.Když to nevyjde, stráví zbytek života tím že se ohlíží přes rameno zatím, co mohlo být.----------------------Dědečka jsem nikdy nepoznala, ale otec mi říkal že to byl velice statečný člověk. A při tom všem co dokázal, chci říct díky tomu všemu co dokázal, ze všeho na světě nejraději sekal trávu. Táta vyprávěl, že jednou slyšel jak se jeho otec bavil se sousedem. Soused se ptal, jak se mu daří a co pořád dělá. Dědeček odpověděl “sekám trávu a dívám se jak roste”. Sekám trávu a dívám se jak roste. “Život” řekl “je z devadesáti procent údržba”.---------------- ()

MartinTerran

Poměrně zajímavý díl, moc nových informací se o nich už nedovídáme, ale opět se vrací k té zásadní ze začátku PROČ?, ale to se při troše štěstí dozvíme v posledním díle a jestli ne tak budu hodně naštvaný. ()